22leté dívce zbývaly 4 hodiny života a měla jedno nesplněné přání. Díky její kamarádce se nemožné stalo skutečností

Fotografie: Depositphotos

Pokud jde o příběhy, jako je tento, je to jasná připomínka toho, že život je krátký, a přinejmenším příliš krátký na to, abyste se nevrhli do svých životních snů.

Co kdyby vám někdo řekl, že vám najednou zbývá jen krátký čas života? Přesně tomu musela čelit mladá Australanka Kia Lettice, která dostala šanci žít pouze 22 let. V prosinci se Lettice vrátila do nemocnice po boji s rakovinou. Její tělo bylo vyčerpané jak z nemoci, tak z intenzivní léčby, kterou vyžadovala. Bohužel se ukázalo, že další kolo chemoterapie nebude stačit, a lékaři museli Kii oznámit hroznou zprávu.

Zbývaly jí 4 hodiny života

Kia Lettice se dozvěděla, že umírá. A tak se Letticina kamarádka rozhodla udělat něco dojemného pro svou umírající kamarádku, která nemohla dělat nic jiného než vyčerpaně ležet na nemocničním lůžku. Lettice je již několik let pravidelnou pacientkou onkologické nemocnice v Sidney, ale i když byla velmi nemocná, dokázala si udržet dobrou náladu a s úsměvem říkala, že se určitě provdá za jednoho ze dvou zástupců svého oblíbeného sportu – ragby!

Jakmile lékaři oznámili smutnou zprávu, že Lettice má před sebou pouhé 4 hodiny života, věděla kamarádka Mahalia Murphy, co má dělat: Na Facebooku okamžitě napsala vzkaz na zeď dvou sportovních hvězd, které Lettice tolik obdivovala: „Naléhavá prosba! Dokázal by někdo z vás udělat mou kamarádku šťastnou? Leží v nemocnici Prince of Wales, a zbývají jí jen 4 hodiny života. Vždycky snila o setkání s Gregem Inglisem nebo Beau Ryanem. Dejte mi vědět, budu vám neskonale vděčná.”

Zázrak a splněné přání

Pouhé dvě hodiny poté, co Mahalia Murphy zveřejnila tuto zprávu na Facebooku, byl Beau Ryan již na cestě do nemocnice. Lettice sotva chápala, co prožívá ve chvíli, kdy Beau vstoupil do dveří. Nemohla uvěřit, že teď poznává muže, se kterým platonicky chodila a do kterého byla trochu zamilovaná. Beau Ryan zůstal v nemocnici půl dne a lékaři nevěřili vlastním očím. Jejich pacientka totiž právě dostala obrovskou dávku energie, která jí umožnila žít o několik dní déle, než se předpokládalo.

Dvaadvacetiletá Letiice, které byla v roce 2015 diagnostikována rakovina vaječníků, zemřela klidně ve spánku. „Se zármutkem oznamuji, že Kia Louise Lettice, můj krásný anděl, zemřela v klidu ve spánku a se svými blízkými,” napsala její matka Patti na Facebooku.

Zdroj: Daily Mail

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]