3D malby jako hit současných interiérů. Inspirujte se těmi nejpovedenějšími

Dnes pro vás máme další zajímavý příběh, který vás může inspirovat. Především pokud zrovna uvažujete o nové výmalbě a rádi byste něco netradičního. Pokud si rádi zvelebujete svůj domov, neustále něco opravujete a aranžujete v něm různá zákoutí, budete jistě potěšeni. Díky těmto nápadům si totiž budete moci váš dům ještě vylepšit ještě více. Můžete si vytvořit dokonalou podlahu, na kterou bude radost pohledět.

Fantazii se meze nekladou

Žijeme ve svobodné zemi, a proto si do vašeho domu můžete nainstalovat úplně cokoliv, co vás napadne. Fantazii se meze nekladou, tudíž neexistují žádná omezení, která by vám měla bránit vyzdobit si svůj dům.

Stačí plakát a lepidlo

Jednou z možností je právě vyzdobení podlah. Vůbec to není obtížné, ba naopak, je to velmi jednoduché. Budete k tomu potřebovat jen uklizenou podlahu, kterou zamýšlíte vyzdobit, plakát, resp. obraz, kterým chcete podlahu vyzdobit, a speciální podlahové lepidlo. Pak už stačí jen obraz, plakát natáhnout na podlahu, upevnit a postupně přetřít bezbarvým lepidlem. Výsledkem bude nádherná 3D podlaha. Velkou výhodou zde je, že si můžete zvolit naprosto jakýkoliv styl. Kdo má rád vodu, zvolí moře s delfínem, kdo má rád vesmír, zvolí třeba hvězdnou oblohu atd., možností je hromada.

Vyberte si svou podlahu

Pokud nevíte nebo hledáte inspiraci, podívejte se do naší galerie a vyberte si dle svého gusta. Uvidíte, že vám sousedi budou závidět.

Stejně jako v tělocvičnách se upravují podlahy speciálním lepidlem, tak i doma si ji můžete upravit. Možností je například upravená podlahy v koupelně. Zde se hodí například obraz podmořského světa, neboť to krásně zapadne do prostředí koupelny. Stejně tak si do ní můžete umístit podlahu s detailem květiny, bude vám to tak připomínat krásnou a svěží vůni.

Pokoj si naopak můžete vyzdobit něčím zajímavým a nevšedním, například podlahu, na které je znázorněna propast do pokoje pod vámi. Spolehlivě tak vyděsíte člověka, který do pokoje vstoupí. Vstupní halu si naopak můžete vyzdobit kamennou podlahou. Cokoliv jen budete chtít, možností je hromada.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]