4letá holčička šla v McDonaldu na záchod. O pár minut později vyběhla s velkým pláčem

Fotografie: Depositphotos

Holčička chtěla jít v restauraci sama na záchod, jako velká holka. Maminka na ni byla pyšná. Pak se ale stalo něco, co by vás ani ve snu nenapadlo.

Možná jste taky v divokých pubertálních letech dělali věci, na které nejste úplně pyšní. Možná jste telefonovali na náhodná čísla nebo zvonili na cizí zvonky a pak utekli. Nevinné žertíky asi k tomuto období patří a většinou se dají přejít s nadhledem. V tomto případě však děvčata úplně nedomyslela důsledky svého jednání a způsobila holčičce bolestivé zranění.

Chtěla jít na záchod sama jako velká holka

Mladá Maminka Nicole Langmeadová si vyrazila se svou dcerou Kayou na večeři do McDonalda ve městě Exter v jihozápadní Anglii. Po jídle se malá Kaya rozhodla, že si zajde na záchod. Chtěla jít však sama, jako velká holčička. Maminka si s ní tedy stoupla do fronty. Když na ně přišla řada, z toalet vyšly dvě chichotající se dívky. A pak byla na řadě Kaya.

Maminka ji pustila samotnou a čekala venku. Za malou chvíli však Kaya vyběhla s velkým pláčem. Stěžovala si na bolest zadečku a nohou. Prý něco bylo na záchodě. Maminka šla malou dceru na záchod zkontrolovat a viděla, že má poškozenou a zarudlou kůži. Upozornila tedy personál restaurace. Ti hned začali celou situaci řešit. Zaměstnanec začal prozkoumávat záchodové prkénko a zjistil, že je celé polité vteřinovým lepidlem.

Kamerové záznamy odhalily mladé pachatelky

Celou událost ohlásili policii a ta z dostupných kamerových záznamů zjistila, že pachatelkami jsou nejspíše dvě dívky ve věku kolem 16 let, které použily toaletu těsně před malou Kayou. Holčičce se sice z prkénka podařilo osvobodit, ale za cenu stržené kůže na citlivých místech. Snažila se však být statečná a personál restaurace dělal vše proto, aby ji utěšili. Dokonce dostala i balónek.

Fotografie: Freepik

Nicole později umístila na Facebook vzkaz pro obě dívky: „Dvěma mladým blonďatým dívkám, které si myslely, že je zábavné nanést vteřinové lepidlo na záchodové prkénko v McDonalds. Jen chci, abyste věděly, že stále musím utěšovat moji čtyřletou dceru, která měla tu smůlu, že po vašem malém žertíku použila záchod. Její nohy a zadeček jsou červené, jak ji lepidlo strhlo kůži. Mnohokrát plakala, doufám, že jste na sebe hrdé!“

Policii netrvalo dlouho a obě dívky vypátrali. Ty nejspíše svého činu opravdu litují. Obě se přiznaly a omluvily se Nicol za to, co způsobily její dceři. Policie tak případ uzavřela. Malé Kaye se kůže brzy zahojila a neponese si žádné následky. Alespoň ne tělesné, co to udělá s její motivací, dělat některé věci bez maminky je otázkou. Určitě si už nikdy nezapomene zkontrolovat prkénko, na které si sedá.

Zdroj: Newsner

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*