U 55letého pacienta nastala klinická smrt. Řekl, co viděl na „druhé straně“

muž v nemocnici
Fotografie: Freepik

Muž byl vážně nemocný, až se mu nakonec zastavilo srdce. Zažil klinickou smrt a rozhodl se podělit o to, co viděl a zažil. Jak přiznal, zachoval si vědomí, ale cítil se oddělený od svého těla.

Zdravotní problémy Kevina Hilla ze Spojeného království začaly v roce 2021, kdy mu začaly otékat nohy kvůli nadměrnému zadržování vody v těle. Lékaři zpočátku nevěděli, co 55letému muži je, ale testy odhalily, že příčinou je vada srdeční chlopně. Podstoupil operaci a následný proces zotavování. Strávil více než rok ve zdravotnickém zařízení a poté se u něj rozvinula kalcifylaxe. Na jeho nohou se pak objevily bolestivé vředy, které časem začaly krvácet. Muž trpěl bolestmi a během tří dnů ztratil 5 litrů krve. Jeho stav se zhoršoval, až mu nakonec přestalo bít srdce.

Popsal, co viděl na „druhé straně“

Brit se probral z bezvědomí po několika minutách resuscitace. Ukázalo se, že měl pocit, že je „na druhé straně“ a že si zachoval vědomí. Kevin Hill tvrdí, že se během své smrti ocitl v „zemi duchů”. Vysvětlil, že když odcházel, vůbec neviděl jasné světlo. „Věděl jsem, že jsem zemřel. Nedíval jsem se na své tělo, ale cítil jsem, že jsem od něj oddělen,” vysvětlil 55letý muž.

Viděl jsem, jak u mého lůžka běhají lékaři a sestry a snaží se mě zachránit,” dodal. „Připadal jsem si jako v zemi duchů. Uvědomoval jsem si, co se děje, ale byl jsem velmi klidný. Věděl jsem, že to není můj čas, a pak jsem se probudil,” vysvětlil. Muž tvrdí, že mu tento zážitek změnil život. Celá tato situace ho donutila změnit své životní priority. „Teď už vím, že přežiju cokoli a že se vždycky odrazím ode dna,” komentoval Hill.

Lidé, kteří zažili klinickou smrt

Kevin Hill je jedním z lidí, kteří se rozhodli uvést své zkušenosti s klinickou smrtí. Nedávno jsme psali o osmnáctileté Kassi Hogann , která se o svůj příběh podělila na TikToku. Její mozek nefungoval sedm minut, což mělo za následek vážné poškození. Američanka se dodnes potýká s výpadky paměti a problémy se soustředěním.

nemocnice
Fotografie: Freepik

Dívka prý až třikrát zažila klinickou smrt. Pokaždé se to podobalo tomu, jako by byla „vtažena do tunelu a přistála mezi hvězdami“. Dospívající dívka skončila na neznámém místě, odkud mohla vidět vesmír. Přestože se nemohla hýbat, cítila se příjemně. Kassi tvrdí, že cítila přítomnost svých blízkých, kteří zemřeli, ale nebyla schopna s nimi mluvit ani je vidět.

Zdroj: Wszystko

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*