Žena s obrovskou dávkou štěstí přežila klinickou smrt. Na druhé straně strávila 30 minut

Fotografie: Depositphotos

Půl hodiny se snažili o její oživení. Když se to skutečně podařilo, žena z toho nebyla příliš nadšená. Vyprávěla jim o svém krátkodobém putování nebem ve společnosti Ježíše Krista.

V roce 2018 se život Tiny Hines zásadně změnil, když ztratila vědomí a lékaři museli bojovat o její život. Během té doby zažila neobvyklé věci, jelikož trvalo téměř půl hodiny, než se znovu vrátila mezi živé. Na sociálních sítích nyní tvrdí, že se během doby na onom světě setkala s Ježíšem. Tato mimořádná zkušenost změnila nejenom její pohled na život, ale také ji posílila ve víře a motivovala sdílet svůj příběh s ostatními. Stejně sdílný byl i známý podnikatel Martin Ditmar, který si v roce 2017 také prošel klinickou smrtí, jak popisuje web Webnuisy.

Spolupráce místní komunity přispěla k záchraně života

Po pádu na příjezdovou cestu domu utrpěla Tina vážná zranění, včetně zlomené hrudní kosti, žeber a řezné rány na čele. Její manžel byl svědkem této dramatické události a okamžitě reagoval poskytnutím první pomoci. Zavolal záchranku a spolu se sousedem aktivně prováděli resuscitaci, v níž pokračovali následně i zdravotníci. To umožnilo zachránit ženě život. Ta na celou situaci ale reagovala poněkud rozporuplně.

Během klinické smrti se setkala s Bohem

Když se ženu podařilo opět přivést k životu, k překvapení ostatních nebyla vůbec nadšená. Tvrdila totiž, že byla v nebi, kde cítila velký pokoj a zažila zároveň setkání se samotným Bohem. Její popis zahrnoval neuvěřitelnou záři za postavou Ježíše, což podtrhlo její přesvědčení o nadpřirozené zkušenosti, která ji zasáhla. Této tematice posmrtného života se také věnuje studie ResearchGate, kde popisují zkušenosti obdobných případů.

Stala se inspirací v očích veřejnosti

I přes původní skeptická prohlášení lékařů o možné invaliditě se Tina Hines probudila s pevnou vírou v reálnost svého zážitku. Její rozhodnutí napsat do prohlášení „toto je skutečné“ naznačilo, že i přes skeptické pohledy může její příběh o klinické smrti a návratu z neznámého poskytnout naději a inspiraci pro ty, kteří procházejí obtížnými životními situacemi. Podobným zážitkem si prošel muž, který byl však klinicky mrtvý po dobu 90 minut. Jeho příběh popisujeme taktéž na našem webu.

nemocnice světlo

Herec Jiří Holý se svěřil se „zážitkem“ z klinické smrti předtím, než nadobro odešel. Tohle čeká každého

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]