Příběh osmidenní holčičky dojal letadlo plné cestujících. Malé dítě od všech dostalo dárek, na který nikdy nezapomene

Fotografie: Depositphotos

Pro každého je rodičovství nejprve velký skok do neznáma. Stejně na tom byl i tento pár, který si nedávno adoptoval malé dítě.

Všichni rodiče pociťují před narozením jejich dítěte trošku úzkost. Samozřejmě, že se těší, ale pokud je to jejich první dítě, nevědí, jaké to bude. Bez ohledu na to, kolik knih přečtete, kolik seminářů navštívíte, stále se můžete na výchovu dítěte cítit nepřipravení. Pár, který před nedávnem adoptoval malé dítě, chtěl odletět domů letadlem, ale miminko začalo plakat. Byli velmi rozrušení a opravdu nevěděli, jak se zachovat. Naštěstí tam byla letuška.

Kvůli adopci jeli až do Colorada

Caren a Dustin Moore se pokoušeli o dítě téměř deset let, ale jejich snahy byly bohužel neúspěšné. Museli projít devítiletou léčbou neplodnosti, potraty a poté adopčním řízením, během kterého také prožívali velký stres. Pár musel odletět do Colorada, protože tam se zrovna narodilo dítě, které jeho matka nechtěla. Samozřejmě, že měli strach, protože nevěděli, jestli se náhodou matka nerozhodne jinak.

Fotografie: Pexels

To se naštěstí nestalo a o osm dní později odcházeli z nemocnice a v náručí měli své vytoužené miminko. Když nasedli do letadla, rozhodně netušili, jaký let to bude. V polovině letu se pár omluvil zaměstnancům Southwest Airlines za to, že jejich dítě začalo plakat. Zeptali se, jestli by mohli dítě přebalit, a letuška jménem Jenny je doprovodila na místo, kde budou moci v klidu spát i s dítětem.

Letuška udělala velmi krásnou věc

Všichni jejich malou holčičku chválili a snažili se jim co nejvíce pomoci. Ptali se jich, co je přimělo k tomu, letět někam s takto malým dítětem. A tak se Dustin rozpovídal o adopci. Jakmile si sedli na svá místa, přišla k nim další letuška jménem Bobby. Také se jich ptala na malou a potom z ničeho nic odešla. To pár trochu zmátlo.

Po asi pěti minutách Bobby z reproduktoru oznámila: „Dámy a pánové, dnes tu máme jednoho speciálního hosta. Je mu teprve osm dní a vrací se domů se svou mámou a tátou.“ Poté řekla, že všichni cestující dostanou ubrousky, na které napíší vzkaz rodičům a malé holčičce. A asi nebyl člověk, který by nějaký vzkaz nenapsal. A většina z nich byla opravdu dojemná.

Zdroj: CBS News

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]