Antistresové hračky pro děti i dospělé – lenochod proti stresu, úzkosti a bolesti

Stres a bolest mají na lidské tělo totožné účinky. Stahují se svaly a dýchání se zrychlí. V dnešní době mnoho lidí trpí chronickým stresem, a tak přicházejí na řadu různé pomůcky, které jej dokáží zmírnit. K jedné takové pomůcce patří i antistresové hračky, které jsou vhodné pro děti, ale i dospělé.

Pokud se snažíte najít jednoduchý způsob, jak zmírnit stres a bolest, pak zkuste roztomilého lenochoda. Koupit ho můžete na Amazonu nebo Ebay za zhruba 350 Kč. Pořídit ho můžete sami sobě, ale i jako skvělý dárek někomu, na kom vám záleží a víte, že je neustále ve stresu. Dětem i dospělým pomáhá s usínáním. Máte-li se spánkem problém, můžete ho vyzkoušet.

V čem tkví úspěch lenochoda?

Ať už si koupíte lenochoda nebo jiné zvířátko, tyto hračky jsou plněné sušenou francouzskou levandulí. O levanduli je známo, že pomáhá zmírnit stres a uvolnit se. Ne nadarmo se levandule používá také v aromaterapii. Mimo jiné lze tuto hračku použít studenou nebo teplou. Vložením do mrazničky získáte studený předmět a vložením do mikrovlnné trouby zase teplý předmět vhodný k obkladům.

Lenochod snižuje stres, zmírňuje bolesti hlavy, tlak v dutinách, hypertenzi, bolest svalů, artritidy, menstruační křeče, koliku, zánět šlach a vhodný je i při chřipce a nachlazení. V podstatě jde o něco podobného, jako je nahřívací polštářek. S tím rozdílem, že plyšová hračka je příjemná nejen na dotyk, ale i velmi roztomilá, snadno se čistí a udržuje. Jediné co musíte udělat, je pravidelně otírat vlhkým hadříkem. Pokud se vám lenochod nezamlouvá, lze si vybrat sněhového leoparda, ovečku, medvěda, pejska, jednorožce, lišku, losa, slona a další.

Obrázky: healthyfoodhouse