Předpověď Baby Vangy na zbytek roku 2024 nahání husí kůži. To nejhorší nás teprve čeká

Fotografie: Depositphotos

Baba Vanga byla známou bulharskou jasnovidkou proslulou svými děsivými předpověďmi. I pro rok 2024 si jich několik připravila. Jedna z nich se už dokonce naplnila.

Slavná prorokyně Baba Vanga je známá svými předtuchami, které se v minulosti již mnohokrát splnily. S každým dalším rokem nás proto zajímá, co si pro lidstvo a planetu Zemi připravila na následujících 12 měsíců. Některé její předpovědi jsou děsivé, a ještě děsivější je fakt, že se často nemýlí. Co nás podle Baby Vangy čeká v roce 2024? Jedna z událostí se již vyplnila.

Kdo je Baba Vanga

Vangeliya Pandeva Gushterova, světu lépe známá jako Baba Vanga, byla Bulharka, která zemřela v roce 1996 ve věku 85 let. Proslavila se jako mystička, léčitelka a také jasnovidka. V dětství oslepla za silné bouře a většinu života strávila v oblasti Rupite v pohoří Belasica. Slavnou se stala na přelomu 70. a 80. let, kdy působila ve východní Evropě jako vědma, jež uměla předpovídat budoucnost, jak uvádí server SosialNytt.

Předpovědi Baby Vangy

Přestože zemřela před téměř 30 lety, představila své předpovědi na mnoho let dopředu. Například upozornila na útoky z 11. září a také na nedávný brexit. Stejně tak mluvila o sluneční bouři. Ta Zemi zasáhla 1. prosince 2023. Nyní se mnoho z jejích předtuch pro rok 2024 již naplnilo, včetně britské hospodářské krize, jak píše web Fox5Atlanta.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený It’s Gone Viral (@itsgoneviralofficial)

Nostradamova předpověď na rok 2024 potvrzuje naše nejtemnější obavy

Celá řada zemí se potýká s finančními potížemi. Velká Británie potvrdila, že hrubý domácí produkt klesl o více, než se očekávalo. Další z předpovědí pro rok 2024 byl výrazný vývoj v oblasti zdravotnictví. V posledních týdnech jste mohli zaznamenat zprávu, že vakcína proti rakovině plic je aktuálně v intenzivní fázi výzkumu, informoval web EuroNews.

Dále v letošním roce 2024 můžeme dle předpovědí Baby Vangy očekávat zvýšenou teroristickou aktivitu v Evropě, testování biologických zbraní, klimatické změny, nárůst kybernetických útoků a také pokus o atentát na ruského prezidenta Vladimira Putina. Baba Vanga není jedinou známou jasnovidkyní, často se uvádějí i předpovědi o něco známějšího proroka Nostradama, a to i pro rok 2024. O jeho předtuchách jsme již psali na SvětěKreativity.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*