Babička se začala vztekat poté, co zjistila, jaké pohlaví bude mít miminko její vnučky. Rozpoutala drama, jaké svět ještě neviděl

Fotografie: Depositphotos

Někteří lidé se vůbec nestydí za své emoce a nevadí jim, pokud se chovají nevhodně. Tato babička ale působila spíše roztomile, když byla naštvaná z toho, co zjistila na oslavě.

V dnešní době lidé pořádají oslavy pro nenarozená miminka, na nichž rodiče i pozvaní hosté zjistí, jaké pohlaví bude miminko mít. Většinou jsou to velké oslavy, které doprovází balónky a krásné dekorace v neutrálních barvách nebo v modré a růžové. Na takovéto oslavě nesmí chybět moment, v němž rodiče odhalí, jaké pohlaví bude jejich dítě mít. Na tuto akci se těší mnoho lidí, ale tato babička po ní nebyla příliš nadšená.

Akce, na které se oznámí pohlaví miminka

Dříve se takové události nekonaly a spíše si maminky udělaly akci, na které se sešlo několik žen a nastávající maminka dostávala hodně dárků pro sebe a pro miminko. V současné době se ale rozšířil trend s oslavami, na nichž jsou i tatínci a další muži. Bohužel se na oslavě najdou i tací, kteří jsou velmi zklamaní, naštvaní, nebo dokonce mladší sourozenci, kteří po odhalení pohlaví začnou nadávat. Této akce se účastnila i babička, jež netrpělivě čekala na to, jaké pohlaví bude mít její vnouče.

Zachycené momenty z oslav

Ať už jste aktivním uživatelem na nějaké sociální síti, nebo jen sledujete příspěvky od ostatních lidí, můžete si všimnout fotografií a videí, na nichž jsou zachyceny reakce některých členů rodiny nebo hostů. Lidem na oslavě u Dani Florezové se podařilo zachytit naštvanou babičku, která pravděpodobně nebyla spokojená s pohlavím miminka a místo chlapečka si přála holčičku.

Fotografie: Pexels

Jakmile se zjistilo, jaké pohlaví bude mít nenarozené miminko, lidé se začali velice radovat a objímat. Tato babička však měla úplně jinou reakci. Z davu odešla, vztekala se, mračila a šla si sednout za dalšími seniory na lavičku. Video přidal účastník oslavy na sociální sítě a stalo se virálním.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Dani 🦋 (@_daniflorez)

Lidem připadá babička roztomilá

Většině uživatelů sociálních sítí, kteří video viděli, babička připadala roztomilá. Dani k tomuto videu napsala, že babička nebyla vůbec naštvaná, ale že je velice ráda, že se jí narodí vnouče. Pro jistotu natočila s babičkou ještě další video, v němž babička říká, že je šťastná.

Zdroj: Gesellschaft

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]