Česnek s mlékem jako netradiční lék. Sníží cholesterol, pomůže srdci a vyčistí organismus

Blíží se období, kdy každou chvíli bude někdo nachlazený, nebo ho bude trápit nějaký zdravotní neduh. A to pomůže česnek s mlékem. Sice je pravdou, že dát si prášek je velmi jednoduché, ale ne vždy to všechno vyřeší. Navíc konzumovat neustále chemické prášky není pro organismus úplně to nejlepší. Jedna žena přišla na mnohem lepší řešení. Tím je naprosto přírodní recept, který uzdraví celou vaši rodinu a pomůže vám tak chladném období plném nejrůznějších nachlazení.

Česnek, lék nad léky

O zázračných a léčivých účincích česneku jste už určitě někdy slyšeli. Česnek je skvělý lék, je to takové přírodní antibiotikum, které dokáže pomoci proti mnoha nemocem. Je používán už od pradávna, jde o starý lidový lék na sto nemocí. Jeho účinky jsou nedocenitelné. Tušili jste ale, že v kombinaci s jinou látkou, se jeho účinky násobí? Tento recept vás o tom přesvědčí. Připravili jsme pro vás unikátní recept na tzv. česnekové mléko. Jde o protlačený česnek, namočený v mléce. Možná to zní zvláštně, ale věřte, že jeho účinky jsou ověřené.

Bez zápachu a nachlazení

Pokud se obáváte toho, že po požití tohoto léčivého nápoje vám bude zapáchat z úst, jak to mnohdy u česneku bývá, nemusíte mít obavy. Ve skutečnosti jde totiž o skvělý lék, který je zbaven specifického česnekového zápachu. Pomůže tělu bojovat s nemocemi a spolehlivě vás zbaví nachlazení. Nakonec si ho tedy ještě zamilujete.

Zázračné účinky česnekového mléka

Nyní se pojďme podívat, čím je vlastně kombinace česneku a mléka tak výjimečná. Snižuje cholesterol a zlepšuje kardiovaskulární funkci organismu. Je to vhodný prostředek pro detoxikaci organismu, a především jater. Ničí záněty a bojuje s artritidou. Česnek pomáhá zlepšovat nervovou soustavu a zmírňuje také nespavost. Pokud do tohoto nápoje přidáte trochu kurkumy, dostanete navíc báječný lék proti kašli. A nejzajímavějším účinkem, především z vařeného česneku, je to, že pomáhá s neplodností mužů i žen. Je to tedy báječný lék na impotenci.

Příprava a postup

Sami vidíte, že tento nápoj má mnoho dobrých účinků a všemu tělu tak může pomoci. Pokud se tedy rozhodnete ho vyzkoušet a pravidelně používat, stačí si ho jen správně připravit. Budete potřebovat následující: 500 ml mléka, 10 stroužků česneku, 2 lžičky cukru a 250 ml vody.

Postup přípravy je velmi jednoduchý a nápoj tak zvládne připravit každý. Postupujte tedy následujícím způsobem. V první řade protlačte česnek pomocí lisu. V kastrolku smíchejte vodu s mlékem a nechte vařit. Jakmile se směs začne vařit, přidejte česnek a plamen snižte na minimum. Za stálého a pomalého míchání vařte 10 minut. Poté přidejte cukr a pořádně promíchejte. Nápoj je hotov. Doporučuje se pít pravidelně dvakrát denně. Na zdraví!

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]