Česnekový sirup 10x účinnější než penicilin: Jednoduchý recept na přírodní všelék. Předchází každému onemocnění

Díky domácímu česnekovému sirupu už nikdy nebudete užívat žádné léky proti nachlazení a dalším onemocněním. Výroba je jednoduchá a nezabere příliš času.

Někdy opravdu není potřeba kupovat všelijaké léky v lékárně. Tyto léky totiž často nejsou moc účinné a pro vaše tělo nejsou tedy vůbec dobré. Ale věděli jste o tom, že si lék proti nachlazení můžete připravit i sami doma? A dokonce je to mnohem účinnější, než například takový penicilin. Připravit ho zvládne úplně každý, takže na nic nečekejte a vrhněte se na to.

Co budete potřebovat

  • 8 stroužků česneku
  • 200 ml medu
  • 200 ml jablečného octa

Je to opravdu jednoduché

Stále více lidí začíná mít důvěru spíše v přírodní léčbu, protože ta, na rozdíl od léků, nemá na zdraví člověka nějak výrazně negativní vliv. A naštěstí existuje velké množství různých ingrediencí, které, když se spojí, tak mají skvělé účinky na zdraví. A přesně takový je tento česnekový sirup, který je prý mnohem silnější a účinnější než všelijaké léky. Dokonce ho zvládne připravit úplně každý, a jsou k tomu potřeba pouze přírodní suroviny.

Fotografie: Pexels

Jediné, co musíte udělat, je rozdrtit si stroužky česneku a k nim potom přidat med a jablečný ocet. Tuto směs poté mixujte při té nejvyšší rychlosti po dobu asi 15 sekund. Vytvořenou směs dejte do zavařovacích sklenic a uložte do chladničky na 5 dní. Po této době je sirup hotový. Nezapomeňte ho ale každý den promíchávat. Jakmile bude připravený, přidejte každé ráno 2 lžičky do sklenice vody.

Na co sirup používat

Tento česnekový sirup posiluje imunitní systém, snižuje napětí a snižuje hladinu špatného cholesterolu v těle. Dokonce ještě zmírňuje příznaky nachlazení a infekcí, ale také bolesti způsobené artritidou nebo dnou. Z toho důvodu byste tento česnekový sirup měli začít užívat co nejdříve, abyste se problémům vyhnuli.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*