Nejzamlklejší chlapec chtěl pomoc s posláním dopisu. Matka neudržela slzy, když zjistila, komu byl adresován

Fotografie: Emilian Robert Vicol / Creative Commons / Attribution 2.0

7letý chlapec z Anglie poslal svému mrtvému ​​otci dopis, který adresoval do nebe. Když si pošťák tuto adresu přečetl, nedalo mu to a musel si jej přečíst.

Jase neznal přesnou adresu v nebi, a tak na obálku napsal toto: „Milý pošťáku, můžeš to vzít do nebe k narozeninám mého táty?“ Po několika týdnech obdržel odpověď od RoyalMail, konkrétně Seana Milligana. V dopise stálo, že měli problémy tento dopis doručit, ale nakonec se jim to podařilo. Na cestě oblohou bylo těžké se vyhnout zasažením hvězd a galaktickým objektům, avšak dopis k tátovi rozhodně dorazil. Zároveň slíbil, že všechny nadcházející dopisy doručí se stejným úsilím.

Rodina byla štěstím bez sebe

Jaseho matka byla tak šťastná a překvapená, když dostal odpověď. Rozhodla se tedy sdílet tento příběh na Facebooku. Nedokázala popsat, jak moc je pošťákovi vděčná za tuto emocionální odpověď. Přivedla ji k roji slz stejně tak, jako spoustu lidí v komentářích. Jednalo se totiž o úplně cizího chlapce z cizí rodiny a přesto bylo toto jednání naprosto úchvatné.

Hrdina ve stínu

Od Royal Mail se jednalo o opravdu fantastické gesto. Společnost dala ženě novou víru v lidstvo a nabádala, aby se tento příspěvek dostal dál. Možná tak trochu doufala, že se pošťák zpětně ozve, což se nestalo, takže se jednalo o takového hrdinu ve stínu. Všichni mohou jen obdivovat toto láskyplné gesto vůči malému klukovi, kterému tato odpověď vykouzlila pláč štěstí.


Holčička podala dopis nevlastnímu otci, který se obával nejhoršího. Po přečtení první věty začal plakat

Příběhy, které rozpláčou

Všichni v komentářích děkují za těch pár minut času navíc, které této rodině navrátilo víru v lidstvo. Inu, možná nejen rodině, ale každému, kdo byl z toho příběhu naměkko. Rozhodně stojí za to sdílet tento dojemný příběh dál, protože se rozhodně najde spousta lidí, která tento případ ocení. Takových emotivních příběhů je ale na našem videu více. Třeba nedávno jsme vydali emotivní článek, který v tomto dojemném cyklu pokračuje.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]