Chlapec si pamatoval mrazivě přesné detaily o minulém životě. Matka ho podrobila tajnému testu

Fotografie: Depositphotos

Neuvěřitelný příběh odvyprávěla matka chlapce, který si údajně pamatuje svůj minulý život. Podal tolik detailních informací, až z toho mrazí.

Malý Luke začal trousit podivné poznámky už v době, kdy mu byly dva roky. Tvrdil, že v minulém životě byl ženou. Zprvu těmto věcem rodiče nepřikládali žádný význam. Jeho vzpomínky však byly stále detailnější. Matce se tak podařilo vypátrat ženu, o které její syn stále hovořil, a pak ho podrobila testu. Chlapec nezaváhal a poznal svoji minulou inkarnaci na fotografii.

Pamatoval si, jak odešel do nebe

Podle deníku Newly tvrdil Luke Ruehlman ze Cincinnati v americkém Ohiu, že byl v minulém životě ženou, už od svých dvou let. Matce Erice říkal věci jako: „Když jsem byl ženou, nosil jsem taky takové náušnice,“ nebo Když jsem byl ženou, měl jsem černé vlasy.“ Jeho rodiče nechápali, odkud to jejich syn bere. Zpočátku vše přikládali synově bujné fantazii. Jeho výroky však byly mnohdy velmi konkrétní.

Pamatoval si, že zemřel při požáru. Pak odešel do nebe, kde se setkal s Bohem, ten jej prý znovu poslal na Zem. Tady se narodil jako chlapec, kterého pojmenovali Luke. Také věděl, že se jmenoval Pam a pamatoval si i cestu do Chicaga, ve kterém nikdy nebyl. Jeho matce to nedalo. Poskládala všechny informace, které o mrtvé ženě věděla, a začala pátrat na internetu.

Chlapec perfektně popsal svůj minulý život. Současným majitelům jeho domu dokonce ukázal dveře s tajemstvím

Bez váhání se poznal na fotografii

Podařilo se jí najít jistou Pam Robinsonovou, která v roce 1993 zahynula při požáru hotelu Paxton v Chicagu. Tehdy jí bylo 30 let. Podle webu Unilad jej pak matka podrobila testu. Vytiskla několik fotografií černošských žen ve věku kolem 30 let a mezi ně dala i fotografii zesnulé Pam. Luke nezaváhal, okamžitě ukázal na Pam Robinsovou. Matce také řekl, že před požárem vyskočil z okna, aby mu unikl.

Erika pak kontaktovala rodinu zesnulé ženy a trochu si s nimi o ní popovídala. Ukázalo se, že i jiné chlapcovy výroky se potvrdily. Pam měla ráda Stevieho Wondera a hrála na klávesy. Lukův příběh byl tak přesvědčivý, že se objevil i v dokumentární sérii The Ghost Inside My Child (Duch v mém dítěti), který se zabýval nevysvětlitelnými paranormálními jevy.

Rozhodně se nejedná o jediné dítě s podobnou zkušeností. Detaily z minulých životů si některé děti pamatují velmi dobře a potvrdí se i při pátrání. Věříte, že je něco takového opravdu možné? Na SvětěKeativity už jsme psali o podobném případu, kdy chlapec perfektně popsal svůj minulý život. Současným majitelům jeho domu dokonce ukázal dveře s tajemstvím.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]