Žena už byla unavená z toho, že se cítí stará, a tak podstoupila velkou změnu, která jí vrátila ztracené sebevědomí

Fotografie: Unsplash

Každá žena nejspíš několikrát ve svém životě zažije moment, kdy není tak úplně spokojená se svým vzhledem. Naštěstí existuje mnoho možností, jak svůj vzhled změnit.

Pětapadesátiletá žena se již dlouhou dobu cítila špatně ve svém těle. Připadala si ošklivá, stará a tlustá a nevěděla, co s tím má dělat. Nakonec se rozhodla navštívit kadeřnici, a ta si ji vzala do svých rukou. Ženě úplně změnila barvu vlasů, a ze starší dámy se tak stala krásná blondýnka, která vypadá alespoň o 10 let mladší.

Nové vlasy, nová osobnost

Určitě jste již slyšeli nebo četli, že i malá změna účesu může udělat zázraky. Módní časopisy a kadeřníci vám to opakují neustále. Vy se můžete cítit trochu nejistě, protože máte pocit, že se vám pouze snaží něco prodat, že je to nějaký typ reklamy. Ale ukazuje se, že i psychologové s tímto tvrzením souhlasí.

Fotografie: Unsplash

Od šedé myšky ke krasavici

Pětapadesátiletá Lisa se rozhodla k proměně, protože už chtěla pořádnou změnu svého vzhledu. Bohužel za posledních pár let přibrala více než 20 kilo a se svými vlasy už dlouho nic nového neudělala. Jejím hlavním cílem bylo to, aby se opět cítila dobře a svěže. Tak nechala svoji kadeřnici, ať s ní udělá, co uzná za vhodné.

Fotografie: Freepik

Kadeřnice ji i nalíčila

Kadeřnice se rozhodla, že z tmavovlasé Lisy udělá blondýnku. Věděla, že světlejší barva ji hned projasní a udělá ji mladší. Společně s výraznějším líčením a divočejším oblečením se z Lisy jako mávnutím proutku stal úplně jiný člověk. Ženy s touto barvou vlasů totiž vyzařují světlo a energii.

Další tipy pro ženy, které chtějí vypadat mladší

  • Odličujte se před spaním – Mytí obličeje před spaním napomáhá předcházet ucpávání pórů a odstraňuje veškeré znečistění, které se na vaší pleti během dne nahromadilo.
Fotografie: Freepik
  • Změňte způsob líčení – Místo tmavé rtěnky raději použijte světlejší odstín. Tmavá rtěnka sice vypadá elegantně, ale zato vám přidá o pár let navíc, což asi žádná z vás nechce. To stejné platí o líčení očí, čím světlejší stíny, tím lépe.

Zdroj: MakeOverGuy

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]