Chtěla zachytit bouřková mračna, místo toho natočila tajemnou postavu na obloze. Věřící mají jasno, o koho se jedná

Fotografie: Depositphotos

Žena se chtěla potěšit pohledem na bouřková mračna, místo toho však zachytila něco neuvěřitelného. Na nahraném videu je postava, která kráčí v mracích.

Nevysvětlitelné jevy vždy vzbuzují velkou pozornost. Výjimkou nejsou nejrůznější tajemné létající objekty, podivní tvorové z hlubin oceánů či postavy, které je možné vidět v mracích. Ačkoliv by se to někomu mohlo jevit jako absurdní, záznamů o pozorování postavy procházející se po obloze nebo jen stojící v mracích je celá řada. Jedním z nich je i zveřejněné video v mracích kráčející postavy. Tajemné záběry natočila mladá žena z Alabamy, která se o ně rozhodla podělit na sociálních sítích.

Místo bouřky natočila Boha

Když Krystal Washington natáčela bouřku, která jejich město Tuscaloosa (Alabama, Spojené státy americké) dočasně připravila o elektřinu, všimla si něčeho podivného. V bouřkových mracích se nevzrušeně procházela tajemná postava. Krystal by ji původně zcela přehlédla, kdyby ji na pozoruhodný úkaz neupozornila její přítelkyně Lisa Baker. Ta postavu zaregistrovala poté, co Krystal zavtipkovala, že díra v mracích je Boží oko, které na ně dohlíží.

Poté, co postava zmizela, zhlédly obě ženy natočený videozáznam ještě jednou a nepřestávaly žasnout. Lidská postava procházející se mezi bouřkovými mraky byla zřetelně viditelná i na pořízeném záznamu. Prvotní šok záhy vystřídal úžas, když si obě ženy uvědomily, že se silueta oné tajemné postavy nápadně podobá Bohu. Krystal se proto rozhodla o záznam podělit na sociálních sítích, kde se začal šířit raketovou rychlostí.

Nahrávka rozděluje společnost

V současnosti zhlédlo příspěvek přes 60 milionů uživatelů internetu, kteří pod ním zanechali bezmála 120 tisíc komentářů. Je mezi nimi celá řada těch, kteří zpochybňují pravost zveřejněného videozáznamu a snaží se poukázat i na ty nejmenší detaily svědčící o jeho úpravě. Ovšem zároveň je mezi nimi početná skupina těch, kteří věří, že se skutečně jedná o Boha, nebo alespoň o duši kráčející do Nebe. Samotná Krystal k pořízenému záznamu dodává, že ji pouze utvrdil v její víře v Boha, jenž se pro ni stal ještě skutečnějším.

Man Spotted Walking In The Clouds

‚I was filming the storm and spotted this guy crossing the clouds…‘ 😮😮😮

Zveřejnil(a) LADbible dne Neděle 1. července 2018

Nutno podotknout, že podobný záznam není ojedinělý. V roce 2016 vyfotografoval jistý Nick O’Donoghuen během letu z Rakouska do Londýna rovněž tajemnou postavu kráčející v mracích. V jeho případě je tento fakt podpořený svědectvím dalších pasažérů z letadla. Ovšem na rozdíl od záznamu, který pořídila Krystal, tato postava připomínala spíše Železného obra (postavu ze stejnojmenného filmu) než Boha.

Zdroj: Elheraldo

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*