Detoxikace těla snadno a rychle. Využijte k tomu své nohy

Správně fungující tělo je dnes nutností. Jak zaručit, aby se v něm nenacházelo nic škodlivého? Pomůže vám detoxikace. Společně se podíváme na jednu zajímavou formu, která je založena na starověké medicíně. Ta se i nyní v moderní době stává velmi populární. Důvodem je to, že funguje. To jasně potvrzuje i tato detoxikace, která je založena na zcela jiných postupech než těch, které běžně znáte. Využívají se při ní vaše nohy. Jak na to?

Detoxikační ponožky

Koupit se dají v různých obchodech, které se zaměřují na zdraví. Jedná se zajímavé ponožky, které jsou napuštěny různými přírodními látkami, které dokážou z vašeho těla doslova vytáhnout vše špatné. Stačí si je večer nasadit a ráno sundat. Detoxikace proběhne během noci a už první den ráno se můžete cítit lépe.

Iontová koupel

Druhý zajímavý typ detoxikace je založený na využití iontové koupele. Ta využívá takzvanou elektrolýzu, během které dochází k potřebných chemickým reakcím. Dochází tak ke vzniku iontů, které absorbují vaše nohy a tělo se tímto způsobem čistí. Vaše tělo vypouští do vody toxiny, čímž dochází k jejímu tmavnutí. Pokud se rozhodnete pro tuto metodu, je třeba vědět, že existuje několik forem daných koupelí.

Jak může iontová koupel vypadat?

První možnost je založena na využití 1 šálku mořské soli, 1 šálku speciální soli Epsom a poté 2 šálků jedlé sody. V případě zájmu je možné přidat i pár kapek oleje. To vše se rozpustí v horké vodě, nalije do nádoby, do které následně namočíte své nohy. Po několika desítkách minut je detoxikace za vámi.

Druhou možností je využití bentonitového jílu, kterého postačí půl šálku. K tomu si připravte i půl šálku soli Epsom a opět v případě potřeby trochu éterických olejů. Vše rozmíchejte ve vodě a opět si připravte příjemnou lázeň, do které namočíte své nohy na dobu nejméně 20 minut. I tato forma detoxikace pomůže k tomu, že z vašeho těla vytáhne vše špatné.

Třetí varianta detoxikační koupele využívá peroxid vodíku, kterého budete potřebovat 2 šálky. Doplňte ho dostatečným množstvím vody a také 1 vrchovatou lžící sušeného zázvoru. Vše rozmíchejte ve vodě a namočte do ní vody na zhruba 30 minut. Opakujte pravidelně a po pár dnech budete jako znovuzrození.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]