Dítě a pitbul tvoří nerozlučnou dvojku. Žádné bojové plemeno, ale velký mazel

Že je pitbul považován za bojové plemeno? Skutečně tomu tak je. Až uvidíte tyto záběry, budete muset na danou rasu změnit názor. Jak potvrzují samotní chovatelé těchto psů, vše je pouze a jenom o vychování. To, že je tato rasa spojována s daným označením je dáno spíše minulostí, kdy opravdu daný pes mohl sloužit k boji. A jak je tomu v současné době? Na to se můžete podívat na videu, které zachycuje mladé dítě, které se k podstatně většímu psu blíží. Ten, kdo by neznal ani psa, ani jeho majitele, by jistě zpozorněl a byl by v šoku. Máte to stejně? Není se čeho bát, protože tento pitbul je dlouhodobým členem rodiny.

Dítě vylezlo na psa

K čemu se malé dítě rozhodlo? Že vyleze na psa. Majitel pitbula se nijak neznepokojoval, jelikož jasně věděl, že jeho pes žádné bojové plemeno není. Je dobře vychován a má raději mazlení a lásku, než jakoukoliv agresi. A tak vzal majitel telefon a rozhodl se natáčet reakci psa, ale i dítěte. To vylezlo na psa a lehlo si na jeho břicho. Poloha obou byla velmi úsměvná, ale tím celý příběh rozhodně nekončil. Jenom ukázal, že jsou oba dva velcí kamarádi. Navíc nejde o jedinou ukázku psí lásky.

Podívejte se na další psí videa

Pitbul s ležícím dítětem není jediným důkazem toho, jak psi milují malé děti. Video pokračuje několika dalšími ukázkami vzájemné lásky, ale i ukázkami toho, jak může být pes nápomocný. Nevěříte? Tak se sami přesvědčte. Může například houpat malé dítě v kolébce, může ho zabalit do deky když spí, stejně jako si s ním hraje na zemi. Ani tím to nekončí, jelikož stejně tak můžete vidět lezoucí batole uprostřed psí smečky, kam si také lehce. A co potom pusa psa a dítěte, nebo to, když má v náručí malé štěňátko. Stále si myslíte, že pes je jenom hlídač u domu? Rozhodně ne. Je to mazel, člen rodiny a také velký pomocník. Přesvědčte se sami.

https://www.facebook.com/JukinVideo/videos/1667598106661786/

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]