8letá vnučka byla poslední nadějí na záchranu svého dědečka. Po přivolání pomoci se stala hrdinkou

Fotografie: Pmikkola / Public domain

Kancelář šerifa Franklina Parishe zveřejnila informace o incidentu na čtyřkolce, kterou řídil 83letý Jesse Glass. Se špetkou štěstí jej naštěstí zachránila jeho 8letá pravnučka.

Jesse Glass a jeho malá pravnučka Alli se nedávno vydali po 11. hodině večerní na lov býčích žab. O chvíli později se však úřad šerifa Franklina Parishe dozvěděl, že čtyřkolka, se kterou se dvojice vydala na cestu, narazila do malého kanálu. Situace se však odehrála úplně jinak, než šerif očekával. Byla to totiž právě maličká Alli, kdo tuto situaci vyřešil.

Po nehodě byla pod tlakem

Hned po nehodě vyrazila dívka do akce, aby zachránila svého pradědečka, který byl přišpendlený pod čtyřkolkou. Naštěstí dokázal bezpečně udržet hlavu nad vodou, čímž dívce získal více času, aby v klidu něco vymyslela. Nakonec se dohodli, že 8letá Alli poběží přes kilometr zpátky do rodinného domu, aby její matka mohla zavolat na tísňovou linku.

Malá dívka se stala pro okolí hrdinkou

Úřad Franklina Parishe poslal na místo své lidi, aby Jesseho bezpečně vytáhli a odvezli do nemocnice. Následně o incidentu napsali na Facebooku. „Alli, jsme na tebe hrdí! Tvoje úsilí v této situaci výrazně přispělo k tomu, aby to dobře dopadlo,” napsali do popisku příspěvku. Netrvalo to dlouho a tato informace se rozšířila po okolí, dívka se tak stala v očích veřejnosti hrdinkou.

les poblíž domu

„Nečekaný“ hrdina: 13letý chlapec pomocí praku vysvobodil svou sestru ze spárů únosce

Příběh se šťastným koncem

Alli po několika dnech pro média přiznala, že byla k smrti vyděšená, když vozidlo havarovalo. Strach byl ale nic v porovnání s tím, že musela zachránit někoho blízkého. Výhradně šlo jen o to jednat rychle, aby pomohla svému pradědečkovi, který byl přikovaný pod čtyřkolkou. Měl sice hlavu nad vodou, ale byla jen otázka času, kdy by mu došly síly, protože už nebyl nejmladší. Nakonec to však dobře dopadlo a je jisté, že starší muž je na svoji pravnučku nesmírně hrdý.

Zdroj: Inside Edition

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]