Dostaňte své tělo do kondice pomocí závěsného posilovacího systému

TRX je zkratka pro Total-body Resistence Exercises. V překladu to znamená cvičení pro veškeré svaly těla. Tato metoda cvičení slouží k budování síly, rovnováhy, koordinace, flexibility, stability jádra a posílení kloubů. V podstatě zhubnete přebytečné kilogramy a zpevníte si tělo. Přinášíme vám popis 4 výhod, které přináší cvičení pomocí TRX.

1. Poskytuje rychlý a efektivní trénink celého těla

Ať už chcete budovat sílu, ztratit tuk, zlepšit vytrvalost nebo flexibilitu, TRX Suspension Trainer lze použít k dosažení jakéhokoli cíle v oblasti kondice. Jednoduše využijete svou tělesnou hmotnost a provedete stovky cvičení, čímž získáte „celotělové“ cvičení a současně zpevníte vaše jádro (střed těla).

2. Pomáhá budovat pevné jádro

Mít silné jádro znamená více než mít viditelné buchty na břiše. Pokud se chcete pohybovat bez potíží, cítit se a vypadat lépe, je klíčové zpevnit střed těla (jádro). To znamená i předcházet bolestem zad, které trápí většinu populace. Mimo posílení svalů zvyšujete také svou výdrž a fyzickou výkonnost.

3. Výhody pro lidi všech úrovní fitness (od sportovců až po seniory)

Díky tomu, že lze určit, v jaké poloze budete cvičení provádět, hodí se pro všechny lidi. Sami totiž určujete, jak moc bude cvik náročný. Od lehčího, až po velmi těžký. S TRX můžete provádět i běžné cviky, jako jsou třeba dřepy a držet se přitom popruhů, ale to neznamená, že musíte dělat jen snadné dřepy. Těžší si to uděláte postojem, polohou nebo tím, že budete dělat dřepy na jedné noze.

4. Cvičit můžete všude (doma, venku, v hotelu)

TRX systémů se nabízí více typů. Jsou i takové, které jsou lehké a skladné na převáženía není nutné vrtat skobu do zdi. Některé sady obsahují přídavné pomůcky, takže lze TRX zafixovat o dveře nebo zábradlí, prolézačky, lavičku.

Výhody TRX

  • Hubnete

  • Zpevňujete jádro

  • Budujete lepší kondici, výdrž

  • Zvětšujete sílu

  • Procvičíte celé tělo

  • Zlepšíte flexibilitu

  • Nepotřebujete činky ani drahé posilovací stroje

Ukázka cvičení s TRX

Fotografie: Pixabay