Kadeřník dívce oholil téměř všechny vlasy, ale výsledek byl neuvěřitelný

Máte rádi svoje vlasy a nedáte na ně dopustit? Pečujete o ně den, co den a nestrpíte, když vám na ně někdo sahá nebo s nimi dělá něco nekalého? Máte rádi jen kvalitní péči u oblíbeného kadeřníka? Pokud ano, pak budete možná trochu v šoku, až se dozvíte, co se stalo jedné mladé slečně, která se rozhodla navštívit kadeřníka.

Když k němu přicházela, měla mnoho krásných zdravých vlasů, ale když od něj odcházela, byla úplně jinou osobou a téměř bez vlasů. Kadeřník jí totiž musel oholit všechny vlasy. Noční můra většiny žen, nicméně všechno nemusí být hned takové, jaké se to zdá. A to není zdaleka všechno.

Krásné vlasy jsou jistota

Mnoho dívek a žen by nebylo moc rádo, kdyby se jim přihodilo to, co se přihodilo této slečně. Krásný účes, dobře upravené nehty, skvělý make-up, to jsou věci nesmírně důležité pro většinu žen dnešního světa.

Každá žena chce vypadat krásně a je ochotná kvůli tomu podstoupit různé procedury, dokonce se i nechat téměř celá oholit. Návštěva kadeřníka je ovšem vždy trochu tajemstvím, protože nikdy nevíte, co přesně vám s vlasy udělá a jak potom budete vypadat.

Změna je život

Máte zvláštní a očekáváte něco nového a zároveň přemýšlíte, jak vám to změní život. Taková transformace někdy stojí opravdu za to. Z toho důvodu vám představujeme příběh platinové blondýny, jejíž dosahovaly až k ramenům.

a tento účes si zvykla a byla s ním spokojená. Jednou se ovšem rozhodla navštívit salon, kde ji doporučili malý experiment. Žena souhlasila a kadeřník vzal do ruky strojek. Podívejte se, co s jejími vlasy udělal.

Šok po otevření očí

Když otevřela oči, byl to pro niv velký šok. Její vlasy byly téměř pryč a ona byla skoro bez vlasů. Dílo kadeřníka ovšem pokračovalo. Vlasy ženě obarvil a dal jim nový tvar. Najednou se na tváři ženy objevila radost, protože konečné dílo se jí velmi zamlouvalo. Co na to říkáte vy? Líbí se tato radikální změna i vám?

https://www.youtube.com/watch?v=VLZXZ01b7V4&feature=emb_title

Fotografie: Lee the hairdresser

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]