Farmář na poli vytvořil traktorem jedinečné sněhové umění s poselstvím. Výsledek natočil dronem

Fotografie: Jiří Erben / Creative Commons / Attribution-Share Alike 4.0

Dle lidí se zemědělec zbláznil, když jezdil s traktorem po sněhu sem a tam. Jeho počínání ale mělo svůj účel a výsledkem nadchl miliony uživatelů internetu.

Vánoce jsou časem radosti a oslav. Chvíle, kdy celé předvánoční snažení vyústí v rodinnou pohodu, výborné jídlo, příjemné návštěvy přátel a samozřejmě také nečekané dárky. Všichni chtějí zakončit rok vesele a s co největší radostí. Posílají se pohlednice, dokonce se organizují různé charitativní akce na pomoc druhým, kteří to v životě nemají jednoduché. Tento farmář však zašel mnohem dále.

Radostný čas vánoční

Na světě snad neexistuje člověk, jenž by nemiloval Vánoce, a pokud ano, je jich jen hrstka. Ano, je pravda, že vánoční čas je pro mnoho lidí i náročný, maminky se starají, aby vše bylo perfektní, kdy před svátky tráví především u plotny a úklidem. Někteří, kteří přišli o své blízké, smutně vzpomínají na ty, jež v daném roce ztratili. Jiní, kteří se nemají kam uchýlit, zase musí často trávit svátky na ulici. Vánoce jsou krásný čas, ale pro spoustu lidí i nelehký.

Přesně pro tyto jedince, ty, kteří zůstali sami nebo žijí na ulici, se často pořádají různá štědrovečerní setkání. Spousta dobrých lidí se sejde na jednom místě, aby osobám bez domova rozdávali jídlo a předali teplé oblečení, jež už nepotřebují, nebo dali dary a dělali společnost lidem, kteří již nemají s kým svátky trávit.

odklízení sněhu
Fotografie: Pexels

Farmář se ujal obtížného úkolu

Každý by měl cítit pohodovou vánoční atmosféru. To bylo také cílem tohoto farmáře, který se ujal obtížného úkolu – poslat jedno obrovské vánoční přání tisícům uživatelů internetu. Jediné, co k tomu potřeboval, byl sníh a traktor. Nebyl to lehký úkol, ale zhostil se ho se ctí a výsledek byl úžasný.

Nejdříve se zdá, že zemědělec jezdí traktorem po sněhu sem a tam, zcela bezmyšlenkovitě a náhodně, ale to je omyl. Každý pohyb má svůj účel. Dron zaznamenal farmářovo počínání, a vy tak můžete vidět celé jeho vánoční poselství. Video dosáhlo několika milionů zhlédnutí a uživatelé internetu ho hojně sdílejí. Podívejte se na něj i vy.

Zdroj: Webniusy