Fenka byla nalezena pokrytá toxickou barvou. Silná bojovnice to nevzdala a konečně se dočkala

Fotografie: Leif Skoogfors / Public domain

Pracovníci organizace pro záchranu zvířat nevěřili svým očím, když našli fenku pokrytou zelenou toxickou barvou. Po převozu na veterinární stanici se objevila těžká zranění.

Je neuvěřitelné, jak se někteří lidé dokážou chovat ke zvířatům. Srdce všech zasáhl příběh fenky pitbula jménem Clover. Stala se obětí týrání, když bylo celé její tělo pokryto zelenou barvou, jež její kůži silně popálila. Naštěstí se však našli dobří lidé, kteří jí z trápení pomohli a ukázali Clover, že na světě existuje i laskavost.

Fenka byla pokryta toxickou zelenou barvou

V roce 2022 nezisková organizace Love Leo Rescue se sídlem v Santa Monice v Kalifornii informovala na facebookovém profilu o jedné neobvyklé záchraně. Pracovníci obdrželi telefonát ohledně fenky pitbula, která byla nalezena pokryta toxickou zelenou barvou. Nikdo netušil, kdo jí něco tak příšerného mohl udělat, zpočátku zachránci ani nevěděli, jak moc rozsáhlá jsou její zranění, ale bylo jasné, že musí skutečně trpět.

Clover byla převezena do veterinárního centra, kde jí pracovníci stanice dopřáli dvě léčivé koupele, aby odstranili všechny zbytky zelené barvy. Najednou se na její kůži začaly objevovat silné chemické popáleniny, jak informoval web TheAnimalClub. Její zranění byla velice vážná, musela být na několik týdnů hospitalizována.

Fenka sama přežívala 6 let v lese. K původní rodině se bohužel nevrátí

Fenka začala projevovat svou laskavou osobnost

Po pár týdnech zdravotní péče byla Clover jako vyměněná. Po zahojení všech ran se začala ukazovat její skutečná šedá barva a také milující a laskavá povaha. Dařilo se jí dobře a bylo jasné, že je z nejhoršího venku. Svůj domov našla u pěstounů, kde dokonce získala i nové zvířecí přátele. Proměnila se v milou, šťastnou fenku, jež miluje hraní, běhání venku a také tulení v posteli, jak uvedl server LoveThisPic. V červnu 2023 přišla dobrá zpráva. Konečně byla Clover adoptována.

Clover nejdříve trvalo, než opět začala důvěřovat lidem, Eric s Aubrey pro ni byli cizí, ale byli velice laskaví, dali jí tolik času, kolik potřebovala. Clover konečně našla své místo na světě a je nyní šťastná ve svém novém milujícím domově. Přestože je Cloveřin příběh smutný, dosáhl šťastného konce a to je důležité. Na SvětěKreativity jsme také informovali o zanedbaném pejskovi, který prošel velkou proměnou.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]