Nebezpečně vypadající pitbul v roli zachránce pohřešované dívky. Chránil ji ve dne v noci až do poslední chvíle

Fotografie: Unsplash

Holčička šla hledat svoji babičku, která ji nechala doma samotnou a dívka byla během několika minut z dohledu.

V mnoha rodinách existují situace, které mohou ohrozit životy nejmladších členů rodiny. Rodiče dvouleté Charlie svěřili dívenku do péče své babičky, která bohužel měla problémy se závislostí. Chtěla si užít pár chvilek klidu, odešla z domova a malou holčičku nechala samotnou. No a jak tomu tak bývá, nestalo se nic dobrého. Naštěstí někdo cítící nebezpečí věděl, že nesmí holčičku nechat o samotě.

Žena okamžitě zavolala policii

Babička nechala malou vnučku o samotě doma, ta se o babičku bála a tak se ji vydala hledat. Jakmile babička přišla domů a uviděla, že vnučka není doma, okamžitě zalarmovala policii. Kromě holčičky chyběl také její pitbul. Na místo během chvilky dorazila policejní hlídka a mezitím už bylo upozorněno celé město a všichni hledali malou Charlie.

Fotografie: Unsplash

Mnozí začali ztrácet naději

Okolí města se zdálo opravdu nebezpečné. V minulosti tam došlo k uštknutí dítěte hadem a také hlubokými tůněmi, které se nacházely v okolí lesů. Policie prostě musela Charlie najít co nejdříve.

Po dívce ani po pejskovi nebylo po několika hodinách ani stopy a dva dny po jejich zmizení už mnozí začali ztrácet naději. Babička se zamkla v domě, aby se pomodlila, když v tom z okna viděla, jak se její pitbul vrací domů. Nešel sice s holčičkou, ale přišel v dobrém stavu, takže tady nějaká naděje ještě byla.

Muž ze sousedství vzal holčičku domů

Fotografie: Unsplash

No a potvrdila se dobrá zpráva. Nedaleko od babiččina domu soused viděl malou dívenku, která měla na sobě stejné šaty jako Charlie, když se ztratila. Holčička byla sice unavená, ale jinak byla v dobré kondici. Muž ji vzal domů, dal jí napít a hned zavolal policii. No a pravděpodobně díky psovi našla Charlie cestu domů a je dost možné, že ji pes chránil před ostatními zvířaty.

Zdroj: UberAlles