Že jsou pitbulové zlí a nebezpeční? Velký omyl, který dokazuje příběh dvouleté holčičky, které zachránil život

Fotografie: Depositphotos

Pohřešování blízké osoby bývá noční můrou. Jaké okamžiky hrůzy museli začít rodiče malé Charlee, když se jednoho dne ztratila.

V životě se stávají různé příhody. Je dobře, když dopadnou dobře, stejně jako tomu bylo v příběhu dvouleté holčičky Charlee z Kentucky, která si vyšla sama na výlet a ztratila se. Dlouhé dva dny byla nezvěstná a její rodina vůbec nevěděla, kde ji hledat.

Na procházce sama se svým psem

Příběh dívenky Charlee začal zcela nevině, když přijela strávit víkend ve společnosti svých prarodičů. Jezdila sem pravidelně už pár měsíců, kdy dokázala vydržet bez mámy a táty. V sobotu ráno odešel její děda do práce. Malá Charlee se probudila ve své postýlce, a když viděla, že babička ještě spí, napadlo jí, že by se mohla podívat po okolí domu. Pitbul Penny holčičku věrně následoval.

Prarodiče a rodiče zažívali hodiny hrůzy

Když se babička probudila a zjistila, že Charlee zmizela, ihned zalarmovala její rodiče. Začali ji všude hledat, ale holčička jakoby zmizela ze zemského povrchu. Nikde nebyla k nalezení. Bylo o to horší, že nedaleko domu prarodičů se nacházel hluboký les, v němž Charlee klidně mohla být. Strach o její zdraví i život sílil.

Fotografie: Depositphotos

Záchranáři v hlavní roli

Do hledání malé Charlee se zapojili vedle policie také dobrovolníci z obce, v níž prarodiče žili. První den byli zcela neúspěšní, což drama okolo ztráty holčičky ještě zesílilo. Jak by mohla sama přežít v hustém lese, ptali se nešťastní rodiče, kteří pomalu ztráceli naději na to, že se jejich holčička najde živá. Jedinou útěchou jim bylo, že ji doprovázel jejich pes Penny.

Šťastná náhoda přivedla záchranáře k holčičce

Les prohledávali záchranáři i další den. Hledání se účastnil i soused prarodičů Wayne Brown, který Charlee znal od jejího narození. Procházel les, když najednou uviděl mezi větvemi stromů blonďatou hlavu. Zbystřil pozornost a ihned se vydal tím směrem. Když k holčičce přišel, nemohl potlačit dojetí. Našel jsem ji, řekl si. A hned si také všiml věrného pitbula Pennyho, který Charlee zahříval svým tělem.

Fotografie: Pexels

Vše dobře dopadlo

Charlee se nakonec našla. Byla poškrábaná, plná klíšťat a vystrašená, ale živá. Svůj podíl na jejím přežití měl rozhodně i pes Penny, který se od ní nehnul na krok. Radost všech zúčastněných nebrala konce. Všichni byli rádi, že tento příběh měl šťastný konec.

Zdroj: Mirror

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]