Pitbul jí ukousl horní ret a část nosu. Modelka zjistila, že krása nemá žádnou definici

Fotografie: IvánPit / Creative Commons / Attribution 3.0

Útok psa pro ni dopadl velmi nešťastně. Pitbul mladé ženě rozkousal tvář. Po dvouletém kolotoči plastických operací se nyní ukázala s novým obličejem.

Brooklinn Khoury byla cílevědomá mladá žena a měla nastartovanou úspěšnou kariéru. Ve dvaceti letech se však její život zastavil. Po vážném útoku psa skončila bez horního rtu a části nosu. Nikdy se však nevzdala a celou cestu za uzdravením a získáním nového obličeje mapovala a zveřejňovala pro své fanoušky. O dva roky později byste na jejím obličeji nepoznali, čím vším si musela projít.

Na návštěvě u rodiny na ni zaútočil pitbul

23letá Brooklinn má za sebou zkušenost, kterou by si nikdo nechtěl projít. Do 2. listopadu 2020 se profesionálně věnovala jejímu oblíbenému skateboardingu, pracovala jako modelka a zpěvačka. Tento den se jí však celý život otočil vzhůru nohama. Byla na návštěvě u své rodiny v Arizoně, když na ni pes sestřenice nečekaně zaútočil.

Dívky se vrátily ze společných pochůzek a doma čekal osmiletý pitbul Diesel. Brooklinn se s ním setkala již mnohokrát. Sedla si na pohovku a chtěla ho pohladit. Pitbul se však zcela nečekaně rozběhl přímo k jejímu obličeji a zakousl se do něj. Brooklinn vzpomíná, jak se musela svézt na podlahu a pohybovat se zároveň se psem, aby jí ret neukousl.

Zjistila, že krása nemá žádnou definici

Pitbul ji ale bohužel nepustil a horní ret i s částí nosu jí doslova odtrhl z tváře. Brooklinn byla v obrovském šoku. Vzpomínala, jak se podívala na svou košili, jež byla celá od krve, a ucítila, že má ústa také plná krve. Následoval okamžitý odvoz do nemocnice. Tam se podrobila první operaci, která trvala více než dvacet hodin a byla jen jednou z mnoha, jež ještě v následujících dvou letech podstoupila.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Brooklinn Khoury (@brookhoury)

Jejím přáním bylo se díky plastickým operacím co nejvíce přiblížit vzhledu, který měla před nešťastnou událostí. Přesto se dokázala velmi dobře smířit s tím, jak vypadá. Najednou začala svůj vzhled vnímat úplně jinak a zjistila, že krása nemá žádnou definici. Po každé operaci, jichž nakonec podstoupila sedm, vypadala vždy jinak. Až ta úplně poslední, při které jí lékaři vytvarovali horní ret, ji přiblížila k vytouženému cíli.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Brooklinn Khoury (@brookhoury)

Vážné zranění na ní v budoucnu nebude vůbec poznat

Stále však musí čekat, než se vše zcela zahojí, a zatím má celé horní patro necitlivé. Lékaři předpokládají, že bude trvat několik měsíců, než se jí vrátí citlivost a Brooklinn bude moci uzavřít svou cestu za uzdravením. Už teď je vidět, že plastická chirurgie dokáže opravdu zázraky. Na Brooklinnině tváři nebude v budoucnu vůbec patrné, jak vážným zraněním si prošla.

Zdroj: Fakt

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*