Muž byl sám doma a slyšel divné zvuky z kuchyně. V jeden moment se vyfotil a objevil nepříjemný detail

Fotografie: Piqsels

Být sám doma obvykle není problém. Máte klid na práci či koníčky a snadno zapomenete na okolní dění. Ne však v případě, že se ozvou podivné zvuky.

Přesně to se stalo jednomu muži, který se o svůj zážitek podělil na Redditu. Jasně pak deklaroval, že se z tohoto bytu musí vystěhovat. Bydlí se 3 přáteli, z nichž ale ani jeden nebyl v tu chvíli přítomen. Za jiných okolností lze šelest a rachot svést na mazlíčka, ale tady nefigurovala ani kočka, ani pes. Všechna okna byla zavřená, stejně tak vstupní dveře. Bližší pohled na dveře do kuchyně ale odhalil něco zcela děsivého.

Přízračná tvář dívající se z kuchyně

K dispozici je jen rozmazaná fotka, která se objevila na Redditu. Přiložený popisek uváděl: „Poté, co jsem slyšel klepání a zvuky odněkud z kuchyně, jsem udělal fotku a uviděl jsem tohle.“ Reagující uživatelé nejdříve nechápali, co je na obrázku špatně. Teprve bližší pohled odhaluje poměrně zřetelnou siluetu děsivého šedého obličeje. Dívá se z temné místnosti přímo do kamery telefonu. Vystrašení uživatelé se objevili záhy.

Jeden z komentujících například napsal: „Nic nevidím. Přiblížit. Oh, proboha!“ Zmatení a následně děsivá reakce dominují diskusi, která už obsahuje asi 2 000 uživatelů. Děsivé obličeje v bytech či na jiných místech jsou tématem mnoha příspěvků na internetu. Jde jak o fotky, tak i přímo videa. Kromě podivných jevů se jedná také o záznamy z venkovních kamer. Ty zpravidla zachytí kriminálníky, jak se snaží proniknout do domu.

Drony, lesy, vody, stráně

Velmi populárním typem těchto klipů jsou záznamy z dronů. S jejich rozšířením mezi běžné uživatele přišly záběry krajiny, lesů a polí. Faktem je, že prázdná krajina přímo pobízí i normální lidi k velmi podivným projevům. U mnoha z nich se pravděpodobně nejedná o nadpřirozené jevy, ale lidi z masa a kostí s podivnými koníčky nebo úchylkami. Výsledky však nejsou o nic méně děsivé, protože se nejspíš nechcete nacházet v jejich blízkosti.

Když natáčíte kukuřičné pole, očekáváte tam lišku nebo zajíce. O to větší překvapení je, když v něm narazíte na klauna. To se stalo Kelly Lopezovi, když natáčel pole začínající asi 200 metrů od něj v Huntsville v Alabamě. Už z dálky byl patrný barevnější flek, který do rostlin okolo vůbec nezapadal. Nakonec z toho byl kdosi v masce klauna. Jakmile si uvědomil, že je to jako v hororovém filmu, utekl do nedalekého lesa.

Bigfoot z kanadských legend

Salt Fork State Park je veřejný park ležící asi 9 kilometrů od Ohia a jde o největší park tohoto státu. V této lokalitě už podle svědectví proběhlo asi 40 případů setkání s podivnými lesními tvory pohybujícími se na dvou nohách. V jednom z místních lesů zachytila kamera na dronu černou figuru pohybující se mezi stromy. Jakmile si stroje všimla, dala se na útěk. A aby toho nebylo málo, ve stejných lesích se objevily i další osoby v maskách klaunů.

Jedním z nejděsivějších záběrů byla postava v bílém na kraji lesa, dron se zrovna nacházel na okraji mýtiny. Podle pověstí jde o černooké dítě, které zde straší. Mělo jít o jednu z obětí morové epidemie během viktoriánské éry. Stejně jako u bigfoota je svědectví o jeho spatření víc než dost. Je děsivější setkání se skutečným duchem, nebo s někým, kdo se v takovém oděvu prochází po opuštěných místech?

Zdroj: Daily Mail