Fotografie z rozlučky se svobodu jim nahnala husí kůži. Na mrazivý detail je upozornil celý internet

Fotografie: Freepik

Každá žena doufá v dokonalý průběh své rozlučky se svobodou. Někdy se však věci nevyvíjejí podle představ a zábavná atmosféra se může proměnit v momenty strachu.

Skupina kamarádek se vydala na společný výlet. Místo dokonalého a bezchybného výletu se ale během chvíle ocitly v situaci, která připomínala scénu z hororu. Jejich cílem bylo skotské jezero Loch Eck. Vše se zcela zvrtlo během fotografování s nastavenou samospouští, kdy všichni pózovali proti idylické kulise jezera.

Na fotografii je čekal opravdový šok

Překvapením pro všechny byla přítomnost malého chlapce na fotce, který se nenápadně skrýval za kmenem stromu na levé straně obrazu. Ženy byly zmatené a vyděšené, protože si byly jisté, že v blízkém okolí nebyl nikdo další. Otázka, kterou si uživatelé webu Webniusy pokládají je, odkud se tam vzal chlapec bez jakékoli dospělé osoby.

Po návratu domů začaly ženy pátrat na internetu a zjistily, že Loch Eck je známé kvůli tragickému příběhu chlapce, který se zde utopil několik let zpět. Tento chlapec je místně známý jako „The Blue Boy“. Podle legendy, kterou najdeme na webu Huntington, tento mladík trávil prázdniny v nedalekém hotelu The Coylet, kde jedné noci ve spánku opustil svůj pokoj a zamířil přímo k jezeru.

Svatebčanům ztuhnul úsměv na rtech. O bizarním překvapení ženicha nikdo netušil

Jeho duch se stále nachází v okolí jezera

Obyvatelé a personál hotelu věří, že duch tohoto chlapce stále bloudí po okolí v hledání svých rodičů. Specifická atmosféra panuje v pokoji číslo 4, kde se duch prý nejčastěji zjevuje, a na chodbách hotelu jsou občas vidět mokré stopy dětských nohou, což přidává na tajemnosti celého místa.

Girls heard this Scottish lake was haunted by a little boy. No one saw him while they were there (look closely)
byu/jamesruggieri inGhosts

Jak to ve skutečnosti bylo, co se té noci přihodilo, kam mladík zmizel nebo proč a jak se chlapec objevil na fotografii, to zůstane i nadále nevysvětleno a jedná se o opravdovou záhadu. Existují ale i záhady, které nakonec jsou vyřešeny. Nedávno jsme čtenáře deníku SvětKreativity informovali o případu, kdy chlapec byl po 2 letech nalezen na nečekaném místě.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*