Vzala si muže svých snů, ale při prohlížení svatebních snímků si všimla hrozivého detailu. Přála by si ho vidět dříve

Fotografie: Depositphotos

Žena si vzala muže svých snů. Potkala je však tragédie, která zapříčinila, že nyní musí vychovávat dceru bez otce. Při pohledu na svatební fotografie zjistila, že mohla katastrofě předejít.

Říká se, že obrázek vydá za tisíc slov, a někdy je to skutečně pravda. Když si Emma Cotillard zpětně prohlédla své svatební fotografie, objevila něco, co by si bývala přála vidět mnohem dříve. Když se 33letá Emma provdala za lásku svého života, Justina Cotillarda, těšila se na romantické líbánky. Netušila však, že se výlet změní v noční můru.

Manžel se k ženě choval jako k cizí

Začalo to jednoho rána, když Justin začal na Emmu křičet, aby odešla z pokoje. Emma byla tehdy v 7. měsíci těhotenství s jejich prvním dítětem. Samotná situace pro ni byla velmi emotivní, zvláště v jejím stavu, kdy byla ještě citlivější. Ovšem manželovým překvapivým chováním se nenechala zastrašit a reagovala rázně. Ale bylo to jen horší. „Vůbec si nepamatoval, že jsem těhotná s naším prvním dítětem. Myslel si, že jsem cizinec,“ vypráví Emma.

Na novomanžele čekala šokující zpráva

Justinovi bylo v té době pouhých 29 let, kvůli čemuž byly příznaky ještě více alarmující a nepochopitelné. Pár musel zbytek cesty zrušit a vrátit se domů do Anglie, kde na ně čekala šokující zpráva. Justina trápil agresivní nádor na mozku a lékaři uvedli smutný verdikt. Muži zbývaly jen 2 roky života.

Ve stejný den, kdy Emma porodila dceru Miu, začal Justin s léčbou rakoviny. K porodu mu proto nebylo umožněno přijít. Přestože lékaři dávali Justinovi zpočátku 2 roky života, i po zahájení léčby se situace jen zhoršovala. Emma vzpomíná na krutá slova lékařů: „Řekli, že si ho mám vzít s sebou domů. Do 2 týdnů měl zemřít.“

Fotografie: Pexels

Dcera musí vyrůstat bez otce

V květnu 2016 Justin zemřel. Malá Mia musí vyrůstat bez táty. Nyní, když si Emma vzpomene a podívá se na svatební fotografie, vidí, že známky nemoci tam byly už tehdy. „Když se teď podívám na svatební fotografie, vidím, že pravá strana jeho obličeje je povislá,“ říká. Emma se rozhodla podělit o svůj příběh s médii, protože chce povzbudit ostatní, aby navštívili lékaře i se sebemenšími příznaky. Život lze prodloužit nebo zachránit, když je nádor odhalen včas.

Zdroj: Daily Mail