Adoptovali nemocné dítě a na internetu se tvářili jako spasitelé. Jejich fanoušci odhalili zdrcující pravdu

Fotografie: Depositphotos

Manželé z Ohia se rozhodli adoptovat malého chlapce a to i přesto, že již 3 vlastní děti měli. Netrvalo ale dlouho a svůj názor změnili. Je překvapivé, co je k tomuto rozhodnutí vedlo.

Myka Stauffer se svým manželem již několik let sdílí svůj rodinný život na sociálních sítích. Jejich fanoušci tak mohli postupně sledovat, jak se jim žije nejen s dcerou, kterou měl James z předchozího manželství, ale také s jejich společnými třemi potomky. Neunikla jim tedy ani adopce dalšího dítěte. Po čase ale začalo být na jejich příspěvcích něco zvláštního a lidé se začali ptát.

Kvůli zákonům museli vybrat odlišného chlapce

V roce 2016 se pár rozhodl, že ke svým třem dětem adoptuje ještě jedno, které nemělo tak velké štěstí. Původně byli rozhodnuti, že dají domov africkému dítěti, to se ale později změnilo. Nakonec se rozhodli pro chlapce z Číny. Kvůli zákonům ale byli nuceni vybrat si chlapce se speciálními potřebami, takže v jejich domově našel své místo Huxley, který měl nádor na mozku.

Vzhledem k tomu, že Myka pracuje v nemocnici na oddělení onkologie, tato skutečnost ji neodradila a do chlapce se ihned zamilovala. Bohužel po chlapcově adopci a odcestování do Spojených států bylo zjištěno, že má ještě další zdravotní problémy, které ale v adopčních papírech uvedeny nebyly. Chlapec trpěl autismem a poruchou smyslového vnímání.

Na rodinných fotografiích najednou chyběl

I přesto to manželé nevzdali a o chlapce se náležitě starali. Protože Myka sdílela vše o jejich společné cestě na sociální síti, dva roky po adopci si fanoušci začali všímat, že je něco jinak. Chlapec se již neobjevoval v rodinných videích ani na fotografiích. Pravdou bylo, že jeho zdravotní stav se velmi zhoršil, začal mít vážné zdravotní problémy, vady s řečí a znepokojivé chování.

Adam celý život hledal svou biologickou matku. Na 20. narozeniny mu přišla podezřelá zpráva

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Myka Stauffer (@mykastauffer)

Rodina začala pociťovat, že na malého hocha již nestačí a rozhodli se jej vzdát. Chlapec byl umístěn do jiné rodiny, tuto skutečnost se pár snažil před svými fanoušky dlouho zatajit. Myka se s tím na sociálních sítích svěřila v den, kdy jsou oslavovány všechny matky světa. Rodina toto rozhodnutí udělala s ohledem na jeho zdravotní stav, chlapec byl umístěn k jiným rodičům, kteří jsou schopni se o něho náležitě postarat.

Zdroj: Twice

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]