Žena porodila vlastní vnoučata, aby pomohla své vážně nemocné dceři ke splnění jejího snu

Fotografie: Depositphotos

Míše diagnostikovali rakovinu děložního čípku, když jí bylo pouhých 23 let a to zrovna v době, kdy se s přítelem pokoušeli o druhé miminko.

Maminky by pro své děti udělaly cokoliv, dokonce i položily život. To je naprosto normální, protože je mnohdy milují více než sebe. Žena z dnešního příběhu má ale se svojí maminkou neuvěřitelně silný vztah a je mezi nimi opravdu velké pouto. Jednoho dne totiž mladé ženě diagnostikovali rakovinu a ona tak přišla o možnost mít druhé miminko. Její matka se však rozhodla jinak a odnosila její dvojčátka. Nádherný příběh.

Lékař jí sdělil hroznou zprávu

Míša je třiadvacetiletá žena, která to v životě nemá vůbec lehké. Dlouhou dobu se s přítelem snažili o miminko, ale bohužel se jim nedařilo. Míša se nakonec rozhodla navštívit lékaře, který jí sdělil, že onemocněla rakovinou děložního čípku. Lékař jí doporučil celkovou hysterektomii a chemoterapii, a žena, která již byla matkou tříletého dítěte, neměla moc času na rozmyšlenou. Bylo třeba rychlé léčby.

Fotografie: Unsplash

Smířila se s tím, že nebude mít další miminko

Míša moc dobře věděla, že již nikdy nebude moct mít miminko, ale nejdůležitější pro ni bylo, aby přežila. Bohužel si nemohli finančně dovolit ani řešení náhradní matky, takže se pomalu smiřovala s tím, že miminko už nikdy mít nebude. V tom se ale objevila její matka Silva řekla jí, že pokud jí to bude dovoleno, odnosí její miminko.

Bylo vytvořeno 19 embryí

Matce Míši bylo 16 let, když ji porodila, takže vypadaly spíše jako sestry než jako matka a dcera. Během léčby bylo vytvořeno 19 embryí a Míša podstoupila hysterektomii a chemoterapii. Dozvěděla se, že je z nejhoršího venku a že se může začít soustředit na miminko. Silva se bála, že jí lékaři nepovolí, aby se stala náhradní maminkou. Naštěstí se tak nestalo a žena mohla podstoupit umělé oplodnění.

Fotografie: Unsplash

Pro Míšu to bylo těžké období

Silva říká, že když měla umělé oplodnění za sebou, musela se smát, protože to bylo poprvé, co otěhotněla bez muže ve stejné místnosti. Pro Míšu to bylo ale opravdu těžké období, protože se bála, že si její matka vytvoří k dvojčatům pevný vztah a bude jim chtít dělat maminku. V minulosti si totiž strašně přála dvojčata. To se naštěstí nestalo a z Míši je dnes šťastná trojnásobná maminka. Dnes je miminkům 14 měsíců a mají se k světu.

Zdroj: TrikalaDay

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]