Žena se deset let snažila najít své rodiče. Když se jí to konečně podařilo, tak ji čekalo velké překvapení

Fotografie: Depositphotos

Když se dítě dozví, že je adoptované, většinou se aspoň pokusí najít své biologické rodiče. Bohužel, ne vždy se to podaří.

Když se žena jménem Samantha Thomas narodila, adoptovali ji její současní rodiče. Až ve svých 18 letech se dozvěděla, že je adoptovaná. Samozřejmě, že se rozhodla, že své biologické rodiče najde. Ale bohužel to bylo vlastně nemožné. Samanthini adoptivní rodiče si totiž o jejích pravých rodičích pamatovali jen dvě malé věci. Biologičtí rodiče byli z Chicaga a její otec se pravděpodobně jmenoval Eddy. Jak tohle dopadne.

Hledala opravdu dlouho

Po několika měsících se Samantha začala uvědomovat, že najít její rodiče, je téměř nemožné. Neměla totiž potřebné informace k tomu, aby mohla identifikovat, kdo jsou její rodiče. Ale nechtěla to jen tak vzdát. Samantha se ani nenadála a najednou jí bylo 20 let, byla vdaná a měla dvě malé děti. V tu dobu chtěla ještě více než kdy dřív, aby své rodiče našla. A tak je opět začala usilovně hledat.

Fotografie: Pexels

Měla od rodičů tři věci

Tentokrát ale začala pátrat mnohem hlouběji a šla i za právníkem. Dozvěděla se, že v době adopce jí rodiče darovali tři věci. Bohužel si tyto věci celou tu dobu uchovával právě ten právník, který adopci organizoval.

Myslela si, že už má vyhráno, že je najde, ale právník jí řekl, že dopis a fotografie byly nedávno vyřazeny. Takže kdyby s tím přišla o něco dřív, možná by se ještě dalo něco dělat.

Fotografie: Pexels

Nevzdala to

Ženě došlo, že pokud jí rodiče nechali tyto tři věci, asi chtěli, aby je v budoucnu kontaktovala. Samantha se obrátila na soud, aby získala originál rodného listu, který nakonec opravdu dostala.

Přečetla si ho a dozvěděla se, že její biologická matka se jmenuje Valerie Lopez. A pátrání po matce nyní už doopravdy začalo. Zkoušela ji najít na Facebooku, ale žen, které se jmenují Valeria Lopez, existují stovky.

Opravdu našla svou matku

Ale svoji pravou matku našla podle toho, že její Facebook naznačoval, že byla ve vztahu s nějakým Eddym. A když Samanthin manžel uviděl fotky Valerie, ihned mu bylo jasné, že je to její matka.

Samantha se rozhodla, že tuto ženu kontaktuje. Napsala jí o adopci i o těch třech věcech, které jí zanechala. Na odpověď čekala dva dny. Každou hodinu kontrolovala telefon, protože odpověď opravdu chtěla. A o čtyři dny později ji doopravdy dostala.

Fotografie: Pexels

Matka jí napsala, že je opravdu ráda, že ji Samantha našla. A také, že její opuštění bylo tou největší chybou, jakou kdy udělala. Samantha se dozvěděla, že má dva bratry a ještě jednu sestru. O několik týdnů později se Samantha konečně setkala s celou svoji rodinou.

Zdroj: Ronproject

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]