Je mladá a svobodná, tak adoptovala 4 děti. Jednoho dne ji ale zaskočil záhadný telefonát

Fotografie: Depositphotos

Když žena uvažovala o tom, že se stane adoptivní matkou, nikdy nečekala, že se věci stanou tak rychle. Svobodná 25letá dívka chtěla být matkou a měla velké srdce připravené milovat.

Jednoho večera v září 2011 obdržela v pozdních nočních hodinách telefonát, který jí zcela převrátil svět naruby – k lepšímu. V červnu téhož roku absolvovala školení pro pěstouny a na lince se jí ozvala sociální pracovnice s dotazem, zda by mohla přijmout do nouzové pěstounské péče čtyři sestry, které byly kvůli zanedbávající péči odebrány biologické matce.

Toužila zachránit děti

Lacey Dunkin z USA bylo tehdy kolem dvaceti let a v té době stále žila se svými rodiči, kteří ji k úvaze o pěstounství přiměli. Ačkoli byla Lacey svobodná, nepovažovala manželství za podmínku pro to, aby mohla mít děti, a tak absolvovala kurz pro pěstouny. Když jí zavolali ze sociálního úřadu, okamžitě souhlasila a ještě téhož večera doma přivítala pětileté dítě, dvouletá dvojčata a jednoleté dítě. „Sotva jsem byla vzhůru, ale řekla jsem ano,” řekla Lacey.

Děti byly malé a vystrašené, navíc je uprostřed noci sociální pracovnice s policisty přivezli do domu cizího člověka. Musel to být pro ně traumatizující zážitek. Nicméně po devíti měsících péče o dívky, které Lacey již považovaly za svou matku, se Lacey dozvěděla, že se mají vrátit ke své biologické matce, která si mezitím měla uspořádat svůj život.

Naděje na šťastný život

Děti byly tedy opět předány své biologické matce, což by na jednu stranu mohlo být považováno za šťastný konec. Přece jen, děti patří svým rodičům a pokud nic nebrání v tom, aby se o ně postarali, měli by být u nich. Nicméně v tomto případě to dopadlo trošku jinak.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Parents (@parents)

Už po měsíci matka holčiček zavolala Lacey a požádala ji, zda by si mohla vzít dcery zpět k sobě, a to spolu s pátou holčičkou, která se matce narodila v noci, kdy Lacey původně volala sociální pracovnice. Lacey ani na vteřinu nezaváhala a okamžitě souhlasila. Čekalo ji však další překvapení: matka holčiček byla totiž opět těhotná – čekala šesté dítě, další holčičku. Do konce roku 2013 Lacey formálně adoptovala pět ze šesti dětí a po porodu adoptovala i to šesté.

Celou rodinku můžete sledovat na Laceyině instagramové stránce, jak hrají fotbal, pečou dort a tráví čas na pláži se svou maminkou. Holčičky vypadají, že mají konečně šťastnou rodinu, jakou si zaslouží. S tak silnou matkou, jako je Lacey, jak by nemohly být? Měli bychom mít na paměti, že ne všichni hrdinové nosí plášť! Lacey je skutečná hrdinka, jež dala šanci na lepší život šesti sourozencům, kteří nemuseli být rozděleni!

Zdroj: abc7news

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]