Krutá matka opustila svou dceru, protože se narodila bez rukou. Podívejte se, jak se malé holčičce dnes daří

Fotografie: Depositphotos

Může se zdát, že neexistuje silnější láska, než ta mateřská. Ale některé ženy tuto lásku zkrátka nepocítí a své dítě z nějakého důvodu opustí.

Když se Elmira Knutzen prochází se svou dcerkou ulicemi Moskvy, kolemjdoucí si vždy všimnou malé usměvavé dívky, která nemá ruce, ale vypadá, že ji to nijak netrápí. A v létě si malá Vasilina bez problémů hraje na pískovišti. Pro jejich okolí je dokonce těžké uvěřit, že je holčička tak moc šťastná a spokojená. Vždyť se přece narodila bez rukou.

Rodiče se jí vzdali

Dívka se narodila v Sverdlovské oblasti v roce 2015 v březnu. Když její biologická matka uviděla, že její dcera nemá ruce, rozhodla se, že se dívky vzdá. Fotografie malé a roztomilé holčičky se velmi rychle rozšířily na různých fórech, kde jsou lidé, kteří chtějí adoptovat děti. Její biologičtí rodiče neměli problémy se žádnou závislostí, oni se zkrátka jen báli.

Žije ve spokojené rodině

Opuštěná dívka měla opravdu jen malou šanci, že najde novou rodinu. Všichni si totiž uvědomili, že dítě bez rukou by asi nikdo nechtěl. Skutečnost byla ale ještě horší, protože v Rusku je pro cizince prakticky nemožné adoptovat dítě. Na tomto světě se ale naštěstí stále dějí zázraky. Jakmile se o dívce dozvěděli Elmira a Chris Knutzen, okamžitě se rozhodli, že ji adoptují.

Elmira pochází z Baškortostánu a Chris je občanem USA. V té době už doma měli adoptovaného syna a teď chtěli i dceru. Soud dlouho rozhodoval o tom, zda dívku dát do nové rodiny. Chvíli si mysleli, že pro ni bude lepší, když bude vyrůstat v dětském domově. Všechno to zhoršoval fakt, že Chris je Američan. Rodině ale pomohla skutečnost, že už dlouhou dobu žije v Moskvě.

Je to šťastná holčička

Nyní má Vasilina otce, matku a tři starší bratry, kteří ji zbožňují. Zpočátku bylo pro dívku obtížné chodit, ale postupem času se to dokonale naučila. Jednou za dva roky jede celá rodina do Ameriky, aby navštívili Chrisovy rodiče. Vasilina svoje adoptivní rodiče velmi miluje a čím je starší, tím je šťastnější. Pohledy ostatních lidí ji už nezajímají, protože si na ně zvykla.

Zdroj: Hurriyet

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*