Kamera v noci zachytila „ducha” procházejícího kolem dětské postýlky. Je zapotřebí dávat pozor na dveře

Fotografie: Depositphotos

Když si žena všimla hlubokých škrábanců na tváři dcery, snažila se zjistit, jak k nim přišla. Videozáznam z kamery ukázal něco děsivého.

Existují duchové, nebo ne? Každý na to bude mít jiný názor. Nicméně se zdá, že na tomto kamerovém záznamu se pohybuje něco opravdu zvláštního. A nejen to, mladý pár si stěžuje i na další podivné události, které se v domě dějí. Mají strach o malou dcerku a jejich jediné přání je rychle našetřit peníze a z domu se odstěhovat.

Jakmile viděla záznam, hned běžela pro dceru

Heather Brough a Joshua Higgins žijí v menším dvoupatrovém domku ve městě Highland v Michiganu. Říkají, že nemohli uvěřit tomu, co viděli na kameře dětské chůvičky. V záběru vidíme dětskou postýlku, kolem které prochází něco průhledného. Svými pohyby to opravdu připomíná chůzi nějaké postavy. Patnáctiměsíční Lily, zdá se, zaznamenala tuto přítomnost, rychle si stoupá v postýlce a rozhlíží se kolem.

Když matka jednoho rána našla na tváři malé Lily tři fialové škrábance, neuměla si vysvětlit, co se jí v noci mohlo stát. Rozhodli se prozkoumat kamerový záznam z dětské chůvičky, která je namířená na dětskou postýlku. Heather popisuje svoji reakci, když uviděla na záznamu tuto průhlednou postavu: „Vyděsila jsem se. Přestala jsem s tím, co jsem dělala, vyběhla jsem nahoru do patra a popadla svou dceru.“

V domku žil muž, který zde spáchal sebevraždu

Matka také popisuje, jak v domě slyšela mužský křik, zvuky kroků po schodech, a dokonce se jednoho rána probudila a cítila, jak jí někdo drží ruce kolem krku. Mladý pár je na základě záznamu a ostatních událostí přesvědčen, že v jejich domě straší. Netuší, proč se na ně tento takzvaný duch zaměřuje, ale říkají, že s tím nechtějí mít nic společného. Malou Lily už nenechávají v pokoji nikdy samotnou a mají strach, co by „duch“ ještě mohl udělat.

Dům, v němž pár bydlí, patří matce Joshuy, která ho koupila před 11 lety spolu s celou usedlostí. Ona žije v hlavním domě a tento menší domek byl údajně postaven pro bratra původní majitelky. Ten trpěl schizofrenií a spáchal sebevraždu skokem z okna, jež se nachází právě v horním patře, v pokoji s postýlkou.

Podle skeptiků se o žádného ducha nejedná

Ve videu se můžete podívat na celý záběr, jenž kamera zachytila. Mnoho lidí je přesvědčeno, že jde o skutečného ducha. Skeptici, kteří se snaží najít spíše „pozemské vysvětlení“, se přiklání k variantě, že na záběru je jeden z rodičů, jenž prochází přes pokoj. Protože se jedná o jednoduchou kameru, která navíc natáčí v přítmí, je dost možné, že pohybující se vzdálené objekty zachycuje jako rozmazané. K jakému vysvětlení se přikláníte vy?

Zdroj: Newsner

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*