Kamera zachytila záběry, které nahnaly husí kůži celému internetu. Kvůli podivnému zvuku otec ihned utekl

Fotografie: Depositphotos

Tohle by nikdo opravdu nechtěl zažít. Představte si, že jste v noci sami v pokoji a někdo šeptá vaše jméno. Přesně tuhle situaci zachytila kamera v jednom starém domě.

Muž zveřejnil video z domácí kamery, které by vyděsilo každého. Jak uvádí web Topky, když kolem půlnoci uklízel po dětech hračky v obývacím pokoji, někdo zřetelně zašeptal jeho jméno. Když se otočil a zjistil, že je v pokoji úplně sám, zachvátila ho panika. Okamžitě před duchem utekl do horního patra.

Kolem půlnoci se pustil do úklidu hraček

Video z domácí kamery zachycuje opravdu znepokojivý okamžik. Objevilo se na stránce r/Ghost na sociální síti Reddit. Kamera uvnitř monitoruje prostor kolem schodiště. V záběru je vidět muž, který v pokoji uklízí dětské hračky. Je kolem půlnoci a manželka s dětmi už spí v horním patře. Pak se najednou ozve zvláštní šeptavý zvuk. Muž si myslí, že je to jedno z jeho dětí, a tak jen zamumlá: „Hmm?“

O pár vteřin později je na záznamu slyšet zřetelně šeptané jeho jméno: „Mike“. Muž se trochu pootočí a předpokládá, že za sebou uvidí jedno z dětí. Nikdo za ním však nestojí. Když si uvědomí, že je ve spodním patře úplně sám, zpanikaří a rychle běží po schodech nahoru. „Myslel jsem, že jedno z mých dětí sešlo po schodech, ale když jsem viděl, že tam nikdo není, tak jsem vyrazil nahoru,“ popisuje situaci Mike.

Tyto záběry z bezpečnostní kamery v dětském pokoji nahnaly rodičům husí kůži. Video spustilo lavinu reakcí

Manželka i děti už tvrdě spaly

V první chvíli jej napadlo, že si z něj jeho manželka dělá legraci. Když však doběhl do horní ložnice, zjistil, že všichni spí. „Myslel jsem, že si se mnou moje žena hrála, ale když jsem přiběhl, všichni spali a nebyla šťastná, že jsem ji vzbudil. Pak strávila dalších pár hodin analyzováním videa,“ popsal Mike. Lidé, kteří záběry viděli, se pozastavovali nad tím, že pes, který leží u schodů, na tento zřetelný šepot nijak nereaguje.

Someone.whispered.my.name.(Mike).and.I.took.off.running.
byu/IggyTalls_15 inGhosts

„Pes ho ani nenásledoval a tvářil se, že není žádný problém. Jako by říkal: ‚Říkal jsem ti, že je tady duch, ale ty jsi mě neposlouchal,‘“ zavtipkoval jeden z komentujících. Mnoho lidí se také v komentářích podělilo o vlastní příběhy se šeptajícími duchy. „Podobná zkušenost se stala mé ženě. Vyděšeně utekla. Samozřejmě jsem šel věci zkontrolovat a nic jsem nenašel. Slyšela, jak jí někdo šeptá do ucha: ‚Slyšíš mě!?‘“

Mike také uvedl, že jejich dům je starý a byl postaven už v 50. letech 19. století. Na začátku 20. století v něm žil muž, který zemřel při známém výbuchu v kanadském přístavu Halifax. Při obrovském neštěstí v roce 1917 zahynulo téměř 1 800 lidí. Na SvětěKreativity se můžete podívat na jiné duchařské video. Tentokrát kamera zachytila, jak na dítě v postýlce sahá ruka ducha.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*