Gymnastika v podání této malé dívenky je dechberoucí. Její pružnost je neuvěřitelná

Gymnastika je sportem který není pro každého. A začínat se musí už v útlém věku. Tato malá slečna dokazuje že má ohromný talent. Můžeme říci, že má opravdu velmi dobře našlápnuto k tomu, aby se stala známou a hlavně velmi dobrou gymnastkou. To proto, že až uvidíte co dokáže v takto malém věku, budete zvědaví až se na její výkony podíváte za několik let. Má ambice tento sport zcela ovládnout.

Dosáhla mnoha prestižních úspěchů

Uliana Travkina ukazuje nejenom svůj talent ale i to, že nemá konkurenci. Pravidelně se účastní různých soutěží, kde sbírá cenné kovy a poháry. Jenom málokdy se neumístí na předních pozicích. Dá se očekávat že za pár let to bude právě ona, o kom se bude mluvit v souvislosti se zlatem z letní olympiády.

Její talent a pružnost obdivuje celý svět

Obdivují ji diváci v hale při soutěži, obdivuje ji porota a také ji obdivuje celý svět. A to díky celé řadě videí, kde je možné její gymnastické výstupy vidět na vlastní oči. V tu chvíli vám dojde že tato dívenka má neuvěřitelný talent a že na sobě musela také velmi tvrdě makat. Gymnastika v jejím podání je naprosto dokonalá.

Musí se začít velmi brzy

Talent a trénink není vše. Důležité je podle zkušených gymnastů a gymnastek nezačít příliš pozdě. První seznámení s jednoduchými cviky by mělo přijít už mezi druhým a třetím rokem životě dítěte. Naplno by se měl trénink rozjet zhruba v pěti letech. Jedině tak má daná osoba v budoucnu šanci na velký úspěch.

Gymnastika není jediným sportem který dívka miluje

Jak dívenka dále dodává, tak gymnastika není jediným sportem, který má ráda. Také ráda hraje fotbal, tančí balet, miluje tancování obecně a hraje baseball. Gymnastika jí však jde nejenom podle jejích slov ze všeho nejlépe. Inu posoudit to můžete i vy na přiloženém videu. A pamatujte si také jméno Uliana Travkina protože o této holčičce jistě ještě uslyšíte.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]