Hádanka pro nejlepší: Kde se schovává kočka? Vidí ji pouze 2 % lidí, je dobře maskovaná na ještě lepším místě

Někde na tomto obrázku se schovává malá kočka. Pokud ji najdete, patříte mezi 2% lidí s nejlepším postřehem. Nejedná se však o lehkou záležitost.

Na internetu můžete najít mnoho zajímavých hádanek, které skvěle procvičí váš mozek a veškeré kognitivní funkce. Mimo to se jedná o skvělý způsob, jak zapomenout na veškeré každodenní starosti, které vás trápí nebo vám zabírají čas. V poslední době upoutal pozornost uživatelů sociálních sítí tento náročný kousek. Jedná se o obrázek se skříněmi plnými oblečení a v některých z nich se skrývá malá kočka. Tuto hádanku dokáží vyřešit pouze 2% lidí, zvládnete to i vy?

Kde se skrývá kočka?

Není pochyb o tom, že naši domácí mazlíčci si z nás občas rádi vystřelí, a to například tím, že se výjimečně dobře schovají. Stejný nápad si vnukl do hlavy autor této náročné hádanky, který nakreslil obrázek s několika skříněmi plnými oblečení, do kterých skoval malé koťátko. Vaším úkolem je nyní, abyste ho našli – ale pozor! Máte na to pouhých 15 sekund. Vyřešit hádanku v tak krátké době zvládne pouze 2% lidí. Nyní můžete vyzkoušet, zda mezi ně patříte i vy. Jděte na to!

Pokud se vám podařilo najít koťátko v tak krátké době, tak jste opravdu bystrý jedinec se skvělými kognitivními funkcemi. Nedělá vám problém odhadnout, jak dopadnou reálné situace ve vašem životě a jste vždy na pozoru(možná i když spíte). Nyní jste navíc skvěle procvičili svůj mozek, čímž jste stimulovali veškeré buňky – donutit se soustředit naplno v tak krátké době je jedinečný způsob, jak posílit své pevné psychické zdraví.

Podívejte se na řešení

V případě, že se vám obrázek nepodařilo rozluštit, můžete to zkusit ještě jednou. Pořádně se zaměřte, připravte si stopky a jděte na to znova! Pokud se vám to nepodařilo ani podruhé, nemusíte zoufat. Přesto jste se donutili velmi intenzivně přemýšlet za velmi krátkou dobu, což vám skvěle pomohlo rozvinou kognitivní funkce. Navíc můžete tímto způsobem zkoušet další hádanky, které vám pomohou se neustále zlepšovat. Nyní se můžete podívat na řešení:

Kočka se schovává v botníku napravo, skoro pod čepicí a vedle žlutých střevíců. Je tak malé, že jej lze opravdu velmi snadno přehlédnout, tudíž nemusíte být zklamaní, pokud jste ho nenašli. Kromě toho je před mazlíčkem přehozený kus oblečení, který jej ukrývá ještě více.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*