Hasiči byli přivoláni k záchraně štěňat z kanálu. Když se následně dozvěděli, koho ve skutečnosti zachránili, nestačili se divit

Fotografie: Depositphotos

Každý den jsou tu pro nás záchranné složky, které pomohou v různých obtížných situacích. Hasiči jsou zvyklí na to, že často zachraňují i zvířata, tentokrát na ně čekalo něco netradičního.

Ve filmech nebo dokonce naživo se lze setkat s případy, ve kterých musí záchranáři pomoci při požáru, sundat kočku ze stromu nebo vytáhnout zapadnutá mláďata zvířat z kanálů. V tomto případě se jednalo o podobnou akci, při níž si záchranáři mysleli, že vytahují mláďata labradora. Byla zbarvená do černa a nic jim na nich nepřipadalo podivné.

Přijeli na pomoc štěňatům

Hasičům přišlo oznámení o tom, že v jednom kanálu se nachází malá štěňata, která nemohou ven. Okamžitě se jim vydali na pomoc, aby jim mohli zachránit život. Lidé, kteří celou situaci nahlásili se shodli na tom, že se jedná o novorozená mláďata. To byl další důvod proto, aby hasiči vyjeli co nejdříve.

Fotografie: Unsplash

Hasiči i jiné záchranné složky pomáhají lidem po celém světě a vždy přesně vědí, co mají dělat. Když přijeli na místo, museli se dostat do kanálu, v němž bylo 8 malých štěňat.

Nálezci si mysleli, že jsou to štěňata labradora a pravděpodobně je zde odložil jejich majitel. Protože sami nevěděli, jak se o ně postarat, přivolali hasiče. Ti už se o celou situaci postarali.

Fotografie: Pixabay

Záchrana dopadla úspěšně

Hned poté, co byli pejsci vytaženi byli prohlédnuti. U nikoho nebylo vidět žádné zranění a vypadali dobře. Aby se na ně podívali i odborníci, byli předáni do péče Humane Society of the Pikes Peak Region. Ti po malé chvilce řekli hasičům, že se nejedná o štěňata, ale o malé lišky. V kanálu tedy byla nalezena mláďata lišky obecné, nikoliv labradoři.

Fotografie: Pixabay

Mláďata se vrátila na místo

Záchranáři se rozhodli, že malé lišky dají zpět na místo, kde je našli. Podle všeho by se jejich matka mohla pohybovat v okolí a časem by svá mláďata hledala. Bylo by mnohem lepší, kdyby se o ně postarala jejich matka přirozeně. V případě, že by se nevrátila, vezmou si je pod ochranná křídla odborníci, kteří jim dají vše potřebné.

Zdroj: CBSDenver

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]