Muž po třech měsících našel svého ztraceného psa. Video zachycuje moment neuvěřitelného štěstí při jejich opětovném setkání

Fotografie: Depositphotos

Hledání domácích mazlíčků je někdy opravdu složité, ale naděje umírá poslední a i po velmi dlouhé době se můžou najít a vrátit domů.

Tři měsíce majitel hledal svého psa Maxe, už to vypadalo beznadějně. Majitel Maxe už nevěřil, že by se mohl po takové dlouhé době najít. Měl ale štěstí, Max se nakonec skutečně našel. Bylo to opravdu úžasné shledání plné radosti. Bylo vidět, že i Maxovi jeho pán chyběl a stýskalo se mu.

Max a jeho milující pán

Maxův páníček je známý ze sociálních sítí, kde se dělí se svými sledujícími o své zážitky a život s Maxem. Max je dlouhosrstý německý ovčák, který byl přivezen Ruska. Max byl prvním psem černé barvy svého druhu. Jeho pán říká, že on byl důvod, proč si pořídil dalších sedm černých psů, ale s Maxem měl vždy zvláštní vztah, proto si také nechal udělat tetování na paži, které znázorňuje právě Maxe.

Fotografie: Freepik

Max utekl a zmizel

Max byl vždy velmi věrný společník, proto bylo opravdu zvláštní, že zmizel. Krátce poté, co se přestěhovali do Los Angeles, musel nechat Maxe s ostatními psy doma se svým spolubydlícím a jít do práce. Max se bál, štěkal a volal svého pána. Spolubydlící Maxova pána se rozhodl, že psy pustí na dvůr, a nechal je tam bez dozoru. Max ale udělal něco, co nikdo nečekal, přeskočil šestimetrový plot a utekl.

Neúspěšné hledání Maxe

Když se Maxův pán dozvěděl, že jeho pes utekl, byl naprosto zdrcen. Obvolal všechny útulky, kontaktoval policii a dělal vše pro to, aby ho našel. Ale nejhorší na tom všem byl pocit viny, protože Maxův pán dobře věděl, že utekl, aby ho našel, a nakonec se někde ztratil a on hledá jeho. Nemohl to tak nechat být, i když Maxe nenašel v žádném útulku a ani policie o něm nevěděla, hledal ho dál a v hledání nepřestával. Věděl, že někde je a že ho jednou najít musí.

Fotografie: Pexels

Po třech měsících přišla naděje

Po dlouhých třech měsících pánovi někdo zavolal. Muži zavolala žena, že má doma psa, který odpovídá popisu Maxe, a poslala mu i pár fotografií. Hned poznal, že je to on. Žena přiznala, že Maxe vrátit nechtěla, že si ho chtěla nechat, ale on se nechtěl usadit, neustále prý hledal způsob, jak odejít a najít svého pána. Je vidět, že Max je opravdu věrný pes, který svého pána miluje.

Fotografie: Pexels

Dojemné setkání Maxe s pánem

Domluvili místo předání a konečně se po třech měsících znovu shledali. Bylo to opravdu dojemné, Max i jeho pán byli radostí bez sebe, že jsou opět spolu. Je opravdu důležité neztrácet naději a udělat vše, co je ve vašich silách, abyste mohli najít někoho, kdo vám ve vašem životě schází nebo se z vašeho života ztratil. Naděje umírá poslední.

Domácí mazlíčci jsou pro většinu lidí velmi často plnohodnotní členové rodiny a i jim se po vás stýská. Max byl v novém domě a poprvé bez svého pána, tak se mu přirozeně stýskalo, ale nikdo nemohl tušit, že přeskočí zeď a uteče. Nakonec vše dobře dopadlo a mohli být opět spolu.

Zdroj: YouTube / LoveWhatMatters

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]