Jeho čich a instinkt udělaly z pejska pravého hrdinu. Zachránil život díky průzkumu nákladního auta

Fotografie: Freepik

Její pitbull je sice hluchý, ale ani tak mu nic neunikne. Jen díky jeho pozornosti zachránili na rodinné farmě toto rozkošné koťátko.

Na jedné farmě v Arizoně se k novému zvířecímu přírůstku dostali poněkud kuriózním způsobem. Jak informoval deník TheDodo, byl to hluchý pitbull, který se nemohl hnout od starého nepojízdného auta. Majitelce farmy to nedalo a šla prozkoumat, proč tam její pes neustále vysedává. Překvapení na ni čekalo pod autem.

Pes se nehnul od starého náklaďáku

Allison Thomison žije se svojí rodinou na velké farmě v Arizoně. Společně s nimi tu žije taky spousta zvířat a jedním z nich je i hluchý pitbull Evie. A právě ten nedávno svým chováním překvapil svoji majitelku. Začal totiž neustále vysedávat u starého náklaďáku, jenž byl v tu dobu nepojízdný kvůli opravě motoru. Nejprve tomu Allison nevěnovala moc pozornosti, ale pak jí to nedalo a opravdu začala být zvědavá, co tam Evie má tak zajímavého.

Šla tedy náklaďák prozkoumat. Jaké bylo její překvapení, když pod ním objevila malé kotě, které si tu našlo pohodlné místečko a perfektní úkryt. Allison pak začala koťátko přemlouvat, aby ho dostala ven. To se však ukázalo být tvrdým oříškem. „Pak si ale uvědomilo, že jsme tam, abychom mu pomohli, a že mu neublížíme, tak vylezlo,“ citoval Allison web PupTeller.

Při roznášce pošty ho zaujalo zvláštní chování dítěte, které ostatní ignorovali. Zachránil jeho matku

Ráda prý tropí neplechy

Koťátko pojmenovali Mini-Me a to se velmi rychle začlenilo mezi ostatní tři kočky, které rodina už vlastnila. A dokonce mezi nimi vyniká. Jak uvedla Allison, tohle kotě má opravdovou zálibu v tropení neplechy. A pokud byste si mysleli, že bude nějak vděčné své hluché zachránkyni Evie, pak jste na omylu. Kočička po ní ráda sekne tlapkou, když se ocitne v její blízkosti.

@farmofmilkandhoney Heres the story of how now we have 4 cats ‍♀️ #fyp #foryou #foryoupage #farmtok #farmlife #canecorso #arizona #catsoftiktok ♬ original sound – teeharpo

Pitbull a nalezené kotě se sice nejlepšími kamarády nestanou, ale další zvířecí přírůstek vnesl do života na farmě zase trochu více chaosu. Mini-Me dostala své místo v klimatizované stodole, kde může relaxovat. Jak už to tak ale bývá, většinou se na svém určeném místě moc nevyskytuje a potuluje se po farmě se svými novými kočičími kamarádkami. Na SvětěKreativity se můžete podívat také na příběh jiného nalezence. Policista našel v popelnici opuštěné kotě a odnesl si jej domů.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*