Horoskop věrnosti: zjistěte, kterému znamení můžete a nemůžete věřit

Ať už svému partnerovi věříte nebo ne, vždycky je skvělé, když si můžete svou důvěru ověřit. Horoskop věrnosti vám to umožní. To, kdy jsme se narodili, o nás může leccos vypovědět. Hvězdy a jejich postavení nám dávají určité vlastnosti do vínku, včetně charakteristiky, našemu vztahu k penězům, přátelům… a také k věrnosti. Které ze znamení je nepoučitelným hříšníkem a s kým si na opak můžete být jistí? To zjistíte z tohoto článku!

Beran

Horkokrevný Beran nejprve jedná a poté přemýšlí. Spolu s jeho vášnivou povahou nám z toho plyne, že Beran není zrovna vzorem loajality a věrnosti. Na druhou stranu se s Beranem nikdy nebudete nudit. A pokud budete bavit i vy jeho, pak dokáže být i věrný.

Býk

Býk miluje erotiku a sex. Když se mu těchto dvou věcí dostane doma, zůstane věrný. Sám je spíše konzervativní a zbytečně neriskuje. Pokud ho někdo zradí, jen těžko dokáže odpouštět. Pokud je tedy právě vaším partnerem, dejte si pozor, ať ho nikdy nezklamete!

Blíženci

Osoby ve znamení Blíženců jsou přátelští a rádi flirtují. Avšak pokud jsou ve vztahu šťastní, nedopouští se nevěry. Blíženci nejsou příliš zaměření na sex, ale potřebují opravdovou oddanost svého partnera, se kterým potřebují být pevně spjatí.

Rak

Emocionální, milující, plný lásky. To je charakteristika tohoto znamení. Pokud osobě narozené ve znamení Raka poskytnete dostatek lásky, bude vám celý život věrná. Ani v případě, že jej budete podvádět, vás neopustí, způsobíte tím ale jeho celoživotní smutek.

Lev

Lev je atraktivní osobou, která srší sebevědomím. Se Lvem je to poněkud zvláštní, protože jsou takoví, kteří jsou velmi nevěrní, a na druhou stranu existují Lvi, kteří by nikdy v životě svého partnera nepodvedli. Pokud vás váš Lev chválí a obdivuje, nepodvede vás.

Panna

Panna je jedním z nejvěrnějších a nejláskyplnějších znamení zvěrokruhu. Je pro ni velice těžké rozhodnout se pro partnera pro život, když ho ale najde, oddaně jej miluje. Není snadné Pannu svést, takže je velmi nepravděpodobné, že by mohla být nevěrná. Pokud ji jednou podvedete, už vám nikdy nebude důvěřovat a bude velmi trpět.

Váhy

Uvolněné Váhy milují krásu a štěstí. Rozhodně nepatří mezi věrná znamení, na druhou stranu věrnost nevyžadují ani od svého partnera. Sám nepatří mezi ty, co vyhledávají dobrodružství, ale když se jim naskytne příležitost, rádi jí využijí.

Štír

Štírovi bohužel nestačí jeden partner na celý život. Miluje všechny formy erotiky. Jakkoli je Štír nevěrný, od svého partnera vyžaduje věrnost – nesmí ho podvádět. Málokdo je ochoten toto tolerovat. Štír je také vůči svému partnerovi velice podezřívavý. Jakmile zjistí nevěru, je vztahu konec.

Střelec

Střelec patří mezi znamení, které není snadné svázat. Pokud se jej zeptáte, odpoví vám na vše upřímně. Je zajímavé, že i když se zdá živý a sebevědomý, často nahrazuje své nízké sebevědomí dobrodružstvím. Navzdory své podivné touze po svobodě je láskyplný a je pro něj těžké navázat dlouhodobý vztah.

Kozoroh

Kozoroh je pomalý, konzervativní a obecně velmi věrný. Podvádí pouze v případě, kdy to považuje za nevyhnutelné. Není poháněn vášní, ale spíše ziskem. Miluje bezpečnost, ale také peníze a kariéru. Rád podporuje svého partnera.

Vodnář

Vodnář je opak věrnosti. Na jeho myšlení není nic konzervativního. Vztahem rozhodně není svázaný a sex a dobrodružství jej velice přitahují. Nežárlí, ale vydrží pouze s partnerem, který mu bude hodně oddaný a bude jej milovat.

Ryby

Ryba není nevěrná, ale neustále z nevěry podezřívá svého partnera. To může celý stav otrávit emoční nestabilitou.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]