5 malých triků a změn, jak rychle zhubnout 5 kilo. Fungují u žen i můžu bez ohledu na věk

Když vyzkoušíte těchto pár triků, můžete zhubnout až neuvěřitelných 5 kilo. Rozhodně stojí za to je vyzkoušet.

Asi každá žena chtěla někdy zhubnout a tím pádem moc dobře víte, jak složité to je. A také, že to rozhodně není nějak rychlé, protože když rychle zhubnete, většinou se stane, že kila rychle naberete zpět. Všichni nejspíš víte, že pro hubnutí je třeba také zdravé stravování a především i cvičení. Tak co, vyzkoušíte to?

Porce si měřte hrstmi

Někdy se může stát, že to přeženete s nějakým množstvím surovin, které používáte při přípravě vašich jídel. A právě ten nejlepší způsob, jak odměřit tu správnou porci, je rukama. Z toho důvodu si vždy rýži a nebo luštěniny naberte pomocí rukou.

Neplýtvejte s jídlem

Možná si myslíte, že když vaříte a jíte něco zdravého, je vlastně jedno, kolik toho sníte. Ale ono tomu ve skutečnosti opravdu tak není. Svůj den můžete začít například snídaní jogurtem s granolou, což je velmi bohatá a zdravá snídaně. Ale rozhodně byste to nikdy neměli s granolou přehánět.

Spěte aspoň 7 hodin

Nedostatek spánku také může vést k nadbytečnému přibírání, ačkoliv tomu vůbec nemusíte věřit. Ale může to být právě ten důvod, proč nemůžete zhubnout, i když se o to snažíte. Když se totiž málo vyspíte, pravděpodobně další den sáhnete po něčem sladkém, abyste doplnili energii. Proto je nezbytné, abyste každý den spali aspoň 7 hodin.

Vše si zapisujte

Někdy se stane, že mezi jídly sníte například sušenku a nebo si rozděláte balíček chipsů a poté vůbec nechápete, z jakého důvodu se vám nedaří zhubnout. Proto je lepší, když si budete zapisovat každé jídlo, které sníte a dodržujte to po dobu jednoho týdne. Budete se až divit, kolik toho sníte.

Zelenina na talíři

Je velmi důležité, abyste si ke každému jídlu dali nějakou porci zeleniny. Ideální by bylo, kdyby polovinu vašeho veškerého jídla tvořila právě zelenina. Když budete dodržovat tyto triky, půjde vám hubnutí jedna báseň.