Hubnutí tohoto páru je inspirací pro ostatní. Celkem shodili přes 180 kilogramů

Myslíte si, že hubnutí nezvládnete? Co si musel říkat tento pár, kterému se povedlo dohromady eliminovat 180 kilogramů. Podívejte se na jejich příběh, který může být pro mnoho lidí velkou inspirací. Psát se začal v roce 2016. A to na konci daného roku, na Silvestra, kdy si dali předsevzetí že do nového roku půjdou s motivací zhubnout. A nešlo jenom o plané sliby. Oba dva se do toho vrhli naplno.

Nadváhu měli pořádnou

Musíme říci, že k hubnutí byl nejvyšší čas. Jejich váha byla dohromady 350 kilogramů, což jasně ukazovalo na to, že oba dva vážili výrazně přes stovku. Lékaři je už dlouhou dobu varovali před zdravotními riziky. Nic si z nich ale nedělali a stále jenom jedli. Až do roku 2016 kdy se rozhodli, že začnou zcela novou cestu která povede k výraznému úbytku jejich váhy.

Kombinace jídla a cvičení

Na co vsadili? Na to, na co by měl vsadit každý kdo se rozhodne hubnout. Je to kombinace cvičení a také zdravé, správné a pravidelné stravy. Důležitá byla vůle a snaha vydržet. Tento pár jasně potvrzuje, že když člověk chce se svým životem něco udělat, nic mu v tom nebrání. Oba dva dohromady zhubli až neuvěřitelných 180 kilogramů. To je vlastně váha dvou běžných lidí. Tolik měli oni dva navíc na svém těle.

Bez pomoci profesionála

Řada lidí si myslí, že při hubnutí potřebuje pomoc profíků. Opak je pravdou. Stačí znalosti a pevná vůle. Oba dva potvrzují, že se soustředili na skladbu svého jídla, na jeho obsah, na velikost porcí i na to, jak a kdy ho jedí. Začali si sami vařit aby věděli, co do svého těla dostanou. A to vše bez pomoci profesionálů. Hubnutí podpořili také cvičením, které jim umožnilo rychleji a efektivněji spalovat současné tukové zásoby.

Změna je ohromná

Už to že zhubly 180 kilogramů ukazuje na to, že úbytek byl opravdu velký. Když se podíváte na jejich fotografie, uznáte že tento pár je nyní doslova k nepoznání. Co říkáte, stanou se dobrou inspirací i pro vás?

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]