Známý iluzionista se podělil o strastiplný příběh svého syna, kterého potkalo zákeřné onemocnění

Fotografie: Depositphotos

Criss Angel odhalil, že jeho 7letý syn Johnny Crisstopher je v remisi poté, co mu byla v roce 2015 poprvé diagnostikována leukémie.

Iluzionista Criss Angel napsal na svůj Instagram zprávu, že jeho syn Johnny je konečně v remisi, a to znamená konec jeho léčby. Johnnymu byla poprvé diagnostikována rakovina v roce 2015. Angel řekl, že když se dozvěděl o diagnóze svého tehdy 2letého syna, cítil se naprosto bezmocný. V té době se totiž rozvedl se svojí manželkou a ona se s jejich synem přestěhovala do Austrálie.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Criss Angel (@crissangel)

Nemohl s ním být moc často

Na Angela toho bylo v té době opravdu hodně. Měl desetiletou smlouvu a nikdy žádnou svou show nezmeškal. Jenže zkrátka potřeboval být se svým synem. Měl mít 10 vystoupení týdně v Luxoru v Las Vegas, ale být se synem pro něj bylo důležitější. A tak místo vystoupení za ním odletěl do Austrálie.

Kvůli svým závazkům ale mohl být se svým synem jen dvakrát během několika měsíců. A to nebyla jediná obtížná věc. Oba rodiče sledovali, jak jejich syn zápasí s léčbou rakoviny. V jednom rozhovoru řekl, že Johnny je velmi zábavný a milující chlapec, ale léčba má velký vliv na jeho náladu. Bylo těžké se na to dívat, ale někde uvnitř to byl stále jejich veselý syn.

Rakovina se vrátila

Po léčbě dětské akutní lymfoblastické leukémie, vzácné formy leukémie, Johnny přešel do remise. Ale bylo to bohužel velmi krátké. V roce 2019 Angel sdílel zdrcující zprávu, že se Johnnyho rakovina vrátila. Tentokrát byla rodina připravena na to, co očekávat. A nyní, o dva roky později, slaví úplné uzdravení malého Johnnyho. Tato cesta byla těžká, ale je to jen malá kapitola v příběhu malého chlapce.

Zdroj: Newsner