Jaké zvíře vidíte jako první? Rychlý psychologický test, který odhalí vaší skrytou povahu

Fotografie: CanvaPhotos

Tajemná zákoutí našeho podvědomí mohou nejvíce poodhalit obrázkové testy. Vyřadíme totiž ze hry mysl, která často věci zkresluje.

V tomto testu se dozvíte základní rysy své povahy v závislosti na tom, které zvíře jste na obrázku viděli jako první. Jedná se o výběr bez přemýšlení. Tím, že nenecháme do procesu vstoupit logickou mysl, může promluvit naše podvědomí, proto obrázek dlouho nezkoumejte. Zvířat je celkem osm, na které padl váš zrak jako první?

Lev

Stejně jako král zvířat i vy máte v srdci velkou odvahu. Nepřízněmi osudu proplouváte s mnohem větší lehkostí než jiní. Máte hlubokou víru sami v sebe a víte, že se sami na sebe můžete spolehnout. Na ty, kteří vás neznají, můžete působit příliš sebevědomě, neurvale až egoisticky. Ti, co vás milují, však moc dobře vědí, že za lví slupkou se skrývá měkké a milující srdce.

Fotografie: CanvaPhotos / Edit

Žirafa

Máte prostou povahu a žijete skromným životem. Nohama stojíte pevně na zemi, ale máte přitom dostatek fantazie a v myšlení jdete do hloubky. Cíle si stanovujete vysoké, i když jejich smyslem často nebývá materiální zajištění.

Jste si vědomi, že můžete mnohého dosáhnout, ale neděláte to kvůli obdivu okolí, ani se nechlubíte. Nenechte se strhnout pomluvami lidí a svého přesvědčení se držte.

Fotografie: CanvaPhotos / Edit

Slon

Jste hluboká osobnost, která si je vědoma sebe sama a důvěřuje své vnitřní síle. Máte celkem jasné cíle a po cestě k jejich dosažení se nerozptylujete maličkostmi. Jste schopni vidět věci vždy ze širší perspektivy, proto není radno vás proti vaší vůli někam tlačit. Nedopadne to dobře.

Dokážete odpustit, ale máte sloní paměť, na křivdy nezapomínáte. Ačkoliv si před cizími lidmi udržujete odstup a ukazujete drsnou tvář, mezi svými si dovolíte odhalit veselou a citlivou povahu.

Fotografie: CanvaPhotos / Edit

Velbloud

Nikdy a za žádných okolností se nevzdáváte. Stejně jako velbloud, který je připraven přežít v těch nejtěžších podmínkách. Životní zkoušky zvládáte lépe než jiní. Vycházíte z nich s úsměvem na tváři, přestože to není lehké. Vždy máte na paměti vyšší perspektivu, kvůli níž se věci dějí tak, jak se dějí, a vaše vnitřní síla je vždy větší než okolnosti života. Jste odvážní a neváháte pomoci druhým, ale běda, pokud zjistíte, že vás někdo využívá. To si líbit nikdy nenecháte.

Fotografie: CanvaPhotos / Edit

Prase

Jste vysoce inteligentní člověk a máte bystrou mysl. Přesto, nebo možná právě proto, vás někdy mohou přepadat pochybnosti o svých schopnostech. Nakonec se ale opět vrátíte do své vnitřní síly a přesvědčení. Společenským pravidlům a normám se nehodláte přizpůsobovat, nebylo by to pro vás upřímné. Co opravdu nemůžete vystát, je totiž pokrytectví. Nazýváte věci pravými jmény a to někdy může způsobovat bouře v oblasti vztahů.

Fotografie: CanvaPhotos / Edit

Medvěd

Jste silný člověk se silnou vůlí. Máte velké charisma a jste postrachem všech, kteří páchají zjevné bezpráví. Ve vztazích jste naprosto pevní a konzistentní, nehrajete s nikým žádné hry ani zbytečná dramata. Jste skutečně pevným bodem a ostatní se o vás mohou opřít. Pod medvědím kožichem se však skrývá i velká vřelost a spontánnost.

Fotografie: CanvaPhotos / Edit

Kůň

Zrodili jste se ke svobodě. Vaše vášeň k životu vás někdy žene i za hranice vašich možností. Nejvyšší hodnotou je pro vás nezávislost, ale to neznamená, že nedokážete být věrní. Jen vám vaše okolí nesmí na vaši nespoutanost sahat. Ve chvíli, kdy pocítíte, že by vás chtěl někdo spoutat a zbavit vás vaší svobody, proměníte se v nezvladatelného mustanga, který dá jasně najevo, že hranice byla překročena.

Fotografie: CanvaPhotos / Edit

Pes

Jste stejně věrní, vřelí a milující jako toto zvíře. Na prvním místě jsou pro vás lidé, které bezpodmínečně milujete. Na oplátku nečekáte nic jiného než důvěru. Lidé vás kvůli vaší povaze milují, protože se s vámi sami cítí milovaní. Povrchními věcmi se moc nezabýváte, harmonický vztah je pro vás na prvním místě. Se zradou se však vyrovnáváte mnohem hůře než jiní a v těchto chvílích se může ozvat zraněný vlk, k němuž není radno se přibližovat.

Fotografie: CanvaPhotos / Edit

Zdroj: VeryWellMind