Jednoduché dekorace pro zkrášlení vaší domácí pracovny

Práce z domova patří v poslední době k oblíbeným. Pokud má člověk jen trochu možnost, pak je to určitě mnohem lepší řešení, než platit za drahý pronájem kanceláře. Jestliže i vás se týká možnost pracovat z domu, pak určitě uvítáte několik bezva nápadů na zkrášlení pracovního koutku. Ten by měl být vždy útulným místem, aby se člověku dobře pracovalo.

Praktická a dekorativní tabule na stěnu

Také se vám neustále valí po stole lístečky s poznámkami? Na to je nejlepší tabulka, kde lze lístečky snadno přišpendlit. Potřebovat budete hrubší karton, který vystřihnete ve tvaru kruhu. Dále pak látku, kterou tento kruh potáhnete. Nemáte-li látku, může být i balicí papír či tapeta. Ovšem v papíru budou brzy viditelné dírky po špendlících, proto je látka lepším řešením. Pomocí tavné pistole z rubové strany látku či papír přilepíte a stejně tak i provázek na zavěšení.

Květinové dekorace

Potřebovat budete dvě jakékoliv nádobky a kamínky. Ty můžete buď koupit, nebo si přinést z procházky u řeky. Na dno nádobky nasypte kamínky, vložte sukulenty a opět ozdobte. Mít kousek přírody na dosah je určitě výtečný nápad a dekorace.

Dekorativní podložka na stůl

Potřebovat budete tenkou desku z dřevotřísky a stejnou látku, kterou jste použili na výrobu závěsné tabule. Desku opět obalte do látky a pomocí tavné pistole z rubové strany přilepte. Díky této podložky ochráníte desku psacího stolu a navíc lahodí oku.

Tácek na kancelářské potřeby

Tácek můžete koupit obyčejný a barvou ve spreji doladit k dokonalosti. Díky tácku budete mít vše po ruce a ne rozházené různě po stole. Ať už jde o diář, zápisník, psací potřeby.

Kalendář

Na žádném pracovním stole by neměl chybět i kalendář či plánovací tabule. Tu si můžete opět koupit hotovou a jen doladit dle libosti, případně vyrobit něco svého. Inspiraci na dekorace a jejich výrobu najdete v přiloženém videu. Přejeme příjemné tvoření a spokojenost s výsledkem. Ať se vám dobře pracuje.

Video návod na dekorace do pracovního koutku

Obrázek: pixabay.com