Seriálová hvězda tragicky zemřela ve věku pouhých 37 let. Milovaného herce zastřelili lupiči

Fotografie: Jirka23 / Creative Commons / Attribution-Share Alike 3.0

Šokující zpráva zasáhla Hollywood. Oblíbený seriálový herec byl v sobotu v noci postřelen, když přistihl zloděje aut při činu. Svým zraněním později podlehl.

Johnny Wactor byl několik let hvězdou oblíbeného televizního seriálu General Hospital, který se vysílá již od roku 1961. V sobotu však jeho pozemskou pouť ukončila skupina zlodějů. Vyrušil je, když se snažili z jeho auta vymontovat katalyzátor. Střelnému poranění v nemocnici bohužel podlehl. Oblíbenému herci bylo teprve 37 let.

Myslel si, že muži jsou z odtahové služby

Všechny naprosto šokovala smrt Johnnyho Wactora, jehož znají diváci především ze seriálů Westworld nebo General Hospital (Všeobecná nemocnice). Podle všeho se stal v Los Angeles obětí zlodějů, kteří se snažili z jeho auta vymontovat katalyzátor. Jak informoval iRozhlas, v sobotu večer se po práci vracel ke svému zaparkovanému vozu. U něj stáli tři muži a Wactor předpokládal, že jde o pracovníky odtahové služby.

Když se k nim přiblížil a chtěl se zeptat, proč chtějí odtáhnout jeho auto, jeden z mužů vytáhl zbraň a na herce vystřelil. Následně všichni uprchli. O svůj život bojoval herec ještě v sanitce. Svým zraněním nakonec bohužel podlehl. Trojici pachatelů se prozatím nepodařilo vypátrat. Ukázalo se, že všichni byli maskování, a tak nebude jednoduché útočníky identifikovat.

Zemřel milovaný herec z kultovního filmu, který udal směr moderní kinematografie

Fanouškům bude chybět i jeho postava

„Johnny byl úžasný člověk. Nejen talentovaný herec oddaný svému řemeslu, ale také morální vzor pro všechny, kdo ho znali. Vždy tvrdě a houževnatě pracoval a nikdy se nevzdával. Jeho smrt zanechá v našich srdcích obrovskou díru,“ uvedl jeho agent David Shaul pro magazín Variety. Mladý herec tu po sobě zanechal truchlící matku a dva bratry. Partnerku ani děti neměl.

Truchlí však i fanoušci seriálu General Hospital, jeho postava v něm bude chybět. Zahrál si celkem ve 164 epizodách. „Úžasná byla jeho postava, kterou hrál v GH, taková nesmyslná smrt. Doufám, že viníci budou dopadeni a stíháni v plném rozsahu. RIP Johnny,“ zněl jeden z mnoha komentářů, které vyjadřovaly šok a smutek nad touto ztrátou. Na SvětěKreativity jsme rovněž informovali o úmrtí zpěvačky Emmy Jones, která prohrála boj s rakovinou. Bylo jí 32 let.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*