Respektovaný kazatel prozradil, jak je to s posmrtným životem ve skutečnosti. Stačí se řídit tímto

Fotografie: Depositphotos

Život po smrti je jednou z nejběžnějších kladených otázek na světě. Otec Piotr Jarosiewicz, aktivní uživatel TikTok, se podělil o své myšlenky na toto virální téma.

TikTok je platforma, která si získala oblibu mezi mladší generací díky svému dynamickému formátu. Pro otce Piotra Jarosiewicze má však TikTok hlubší význam. Dle něj se jedná o nástroj, pomocí kterého může vysvětlit tajemství katolické víry. Víra v Boha bývala sama o sobě vždy problematická a každý ji tak nějak prosazoval podle svého.

Celosvětové pochybnosti o katolické víře

Podstata víry může být pro mnohé dost těžké pochopitelná. Není však neobvyklé, že člověk mívá otázky, týkající se tohoto tématu, jen sám neví na koho se obrátit. Kvůli tomu musel zasáhnout otec Piotr, který díky svému profilu na TikToku pomáhá rozptýlit jakékoli pochybnosti. Tentokrát se rozhodl probrat otázku, týkající se života po smrti a možnosti setkání s blízkými, kteří nás již opustili.

Snadno rozpoznatelná znamení, že s vámi chce zesnulý milovaný člověk komunikovat

Život po smrti údajně existuje

Piotr odpověděl na otázku života po smrti jak s hlubokým soucitem, tak jasným poselstvím ohledně katolického chápání na toto téma. „První věc, kterou Písmo říká, je, že naše životy se mění, ale pozornost tím nekončí. Takže máme duši, která je nesmrtelná“, vysvětluje kněz. Kněz také zmiňuje, že Kristus pro nás připravuje místo v nebi, kde se bude možné setkat s našimi blízkými, kteří již bohužel odešli.

@ks.piotrjarosiewicz Odpowiadanie użytkownikowi @djDuRi ♬ Anointing of the Spirit – Josué Novais Piano Worship

Zmiňujte v modlitbách své milované

Duchovní zdůrazňuje, že jedním z nejdůležitějších prvků přípravy na setkání s blízkými po smrti, je pamatování na ně v modlitbě. Modlitba za duše zemřelých jim může pomoci dostat se do nebe a čekat tam na svoje milované. Piotr také zdůrazňuje důležitost modlitby za sebe, což nám pomůže dosáhnout duševního klidu, který je často těžké najít po ztrátě milovaného člověka.

Zdroj: Webniusy

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]