Přišla k do salónu na prodloužení řas. Kosmetička v nich objevila nehezkou věc

ošklivé ženské řasy

Žena zašla ke kosmetičce, aby jí prodloužila řasy. Kosmetička však byla ve velkém šoku z toho, co v řasách klientky objevila. Ihned na to upozornila.

Prodlužování řas patří bezpochyby k jedné z nejčastějších ženských úprav, které si nechávají dělat. Ženy s dlouhými řasami si připadají o něco více krásnější a svůdnější. Cítí se pak lépe než bez delších řas. Některé ženy si tím dokonce slibují větší zájem mužů. S prodlouženými řasami přichází však také zodpovědnost a péče, kterou je nutno dodržovat, aby se nestala nějaká nepříjemná komplikace.

Prodlužování řas je cenově dostupné

Samotný proces a zákrok kosmetiček, které se zabývají prodlužováním řas, je dnes cenově přijatelný a tím pádem dostupný pro většinu žen. Ne každá žena má od přírody krásně dlouhé a husté řasy, což je důvodem, proč si je nechávají uměle prodloužit nebo zahustit. Přesně z tohoto důvodu přišla za svou kamarádkou kosmetičkou tato žena jménem Natalia. Kosmetička s radostí své kamarádce vyhověla a vytvořila jí opravdu překrásné řasy.

Kosmetička ženu varovala

Po samotném dokončení procesu prodloužení a zahuštění řas svou Natalii kosmetička upozornila na možná rizika, jež jsou spojená s prodlouženými řasami. V první řadě Natalii doporučovala, aby se snažila netřít rukama oči. Další nebezpečí pro prodloužené řasy jsou spojovány s tím, aby si ženy umývaly ruce, než se řas budou dotýkat. To samé platí i před aplikací řasenky. Na rukou se totiž vyskytuje veliká spousta bakterií, které mohou napáchat mnoho škody.

V neposlední řade se ženy musí důkladně odličovat a měnit pravidelně řasenku. Testování různých kosmetických přípravků v drogeriích a obchodních centrech jsou také naprosto vyloučená. V těchto obchodech se produktů dotýká spousta lidí a zanechávají na nich bezpočet bakterií. Nedodržování těchto doporučení může vést k infekcím, zánětu spojivek či například k zánětu rohovky.

bakterie na řasách

Žena o řasy nedbala

Z počátku, když měla Natalia řasy udělané nově, snažila se dodržovat veškeré rady a doporučení od kosmetičky. Později však začala některé své povinnosti spojené s řasami vypouštět a nestarala se o ně. Přibližně po roce se začala mít problémy s očima, což si v prvních chvílích vysvětlovala tím, že je pylová sezóna a že to přejde. To se však nestalo a Natalia se tedy rozhodla navštívit svou kamarádku a říct ji o svém problému.

Obě ženy se nestačily divit

Kosmetička si tedy svou kamarádku posadila do křesla a rozhodla se na její řasy podívat. Stačila chvilka a vše bylo naprosto jasné. Tím, jak Natalia o své řasy nedbala, si způsobila nepříjemné plísňové onemocnění na svých očích. Kvůli tomuto onemocnění ztratila velké množství vlastních řas. Kosmetička jí naštěstí pomohla s vyléčením nemoci a později ji udělala řasy nové. Od této doby se o své řasy Natalia stará příkladně a nechce si již zopakovat její nepříjemnou zkušenost.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*