Koťátka se poprvé setkala se svým otcem. Jejich majitel sáhl po kameře a výsledné video obletělo celý svět

Fotografie: Depositphotos

Kocour se jakožto otec setkal se svými mláďaty poprvé. Reakce byla úžasná a mnoho lidí si ji na internetu zobrazilo. Není těžké pochopit proč.

Pět kočičích sourozenců, kteří přišli loni na svět, je nádherných. Koťátka Panda, Nalu, Sky, Milo a Rudy však měla otce, který je z počátku nechtěl vidět. Kočičí otec jménem Tommy měl nejspíše trému. Nakonec se však se svými dětmi setkal a jeho reakce byla opravdu rozkošná. Nejednoho diváka na sociálních sítích po celém světě dojala k slzám. Ostatně posuďte sami.

Maminky jsou s dětmi častěji

Stejně jako u lidí, také u koťat je to podobné. Zatímco maminka se stará o děti, dává jim mateřské mléko, otec je tak trochu v pozadí. Někdy je to proto, že má strach se k těm malým stvořením přiblížit, jindy proto, že neví, jak pomoci.

Podobně to měl také kocour z našeho příběhu. Narodilo se mu celkem pět potomků najednou a on se nějakou dobu bál k nim přiblížit a trávit s nimi čas. Dojemné video dobývá internet a uživatelé ho vtipně i vážně komentují.

Fotografie: Pixabay

Jeden z komentujících napsal, že soudě podle toho, jak rychle kocour odešel, by tím kočičím otcem mohl být i jeho otec. Jiný divák na sociální síti si všímal spíše maličkých koťátek. Prý miluje, když kočičí máma zavrní a všechna její malá rozkošná koťátka se k ní rozeběhnou. Člověk pak vidí jen všechny ocásky ve vzduchu. Podle něj jsou kočičí matky pro svá mláďátka opravdu cenné.

Fotografie: Pexels

Kocourovi přiblížení chvíli trvalo

Na videu je vidět, že koťátka se ke svému tatínkovi chtějí vždycky přiblížit a hrát si s ním. Jejich záměry jsou zcela nevinné, ale ta malá stvoření svého otce z počátku vždy vyděsí a jakmile se přiblíží, vezme Tommy nohy na ramena a běží pryč. Není divu, však se na něj vrhne hned pět chlupatých koulí najednou, a tak dostane naprosto přirozeně strach. Proto raději odejde z jejich dohledu.

Fotografie: Unsplash

Pochopitelně se ale zase vrátí zpět. Seznámit se se svými dětmi chce, jen mu to trochu déle trvá. Na videu uvidíte sladkou, vtipnou a velice rozkošnou reakci. Je vidět, že Tommy má ze své nové role z počátku strach. Nakonec se však ke koťátkům přiblíží a přijme je za své. Ostatně, přesvědčte se sami na krásném videu níže.

Zdroj: YouTube / Kitten Heaven

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]